reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifka będzie dobrze zobaczysz. :-) nawet Big mówi ze jej sie podobają Twoje objawy. Ale poinformuj nas o fasolce.
 
Magda wspolczuje pecherza, nierzyjemne to jest ja mialam 2 razy jakas infekcje drog moczowych to ponoc jest "syndrom nocy poslubnej" jak czesto sie zdarza to ponoc powinno sie cewke smarowac przed stosunkiem jakims zelem nawilzajacym bo te zapalenia to przez otarcia
Fifka jejku ale emocje wyzwalasz :D
 
Dotka ale ja sie z moim już kilka dni nie kochalam.. więc nie wiem od czego to. Narazie wzielam 2 tabletki zurawiny i przeszło. Ale muszę isc do lekarza żeby mi furaginum przepisał..
A tak poza tematem czy takie zapalenia wplywaja na płodność?
 
Jelooł dziewczyny :)

Fifka kobieto ja przez Ciebie palce zjem!

Madziu, furosemid to się daje jak ma się problemy z oddychaniem :p, Ale tak proforma, może Cię przewiało temu pęcherz? Ja już w tamtym roku tyle się tego nawżerałam, furagin, urosept, różnych żurawinowych, ale mocno polecam picie soku z czarnej porzeczki i to w ilościach takich by pędziło do toalety. Mi to bardzo pomaga, bo kwasek w soku działa na bakterie.

Big o której masz wizytę u gina?

Paluszek masz rację, czas szybko leci (na naszą niekorzyść :-p). Ja wczoraj uświadomiłam sobie, że mi tak styczeń przeleciał jak z bicza strzelił :angry:
 
Czesc dziewczyny!! Ja zaczelam oficjalnie weekend.
Fifka napiecie siega zenitu, ale moim zdaniem (skromnym) wszystko jest jasne;-)
 
reklama
amalfi weekend? Heloł dopiero środa! A u mnie w tym tygodniu z weekendu nici bo sesja sie zaczeła i spędze go w stresie na uczelni ;(
 
Do góry