reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
no jestem jestem już zdaje raport :
Tak dokładnie to nic nie wiem ... zrobił mi usg i zbadał (co byłam w szoku bo u niego trzeba się prosić :/ ) no ale coś go zaniepokoiło bo powiedział że widzi pęcherzyk ale nic w nim nie ma a jak na 53 dzień cyklu już powinno być widać, no i dał mi skierowanie na bete (za free :) ) i mam jutro koniecznie zrobić a w czwartek z wynikiem u niego na 16 i wtedy powie co i jak .. jeśli nie ciąża to będzie musiał działać w stronę @ ... więc dziewczynki kciukasy za czwartek ... a jak pokazałam wyniki męża z badania nasienia bo ciekawi byliśmy co on powie to kazał mi sobie w ramki oprawić :) bo są dobre więc nie wiem jeden mówi tak drugi tak ...
powyściskał mnie na brzuchu na koźle że do teraz mnie boli :(
 
kurde i znowu nie pewnosc i stres do czwartku szkoda ale jak jest fasolka to zazwyczaj na poczatku nic nie widza kaza robic bete lub przyjsc za 2 lub 4 dni wiec pyscek ja mysle ze to fasolka
 
no zobaczymy ... a czy na bete mam iść na czczo ? tzn z pustym żołądkiem czy mogę zjeść śniadanie ?
a i tak wyniki włożą mi w kartę :( więc będę wiedzieć w czwartek, może da mi skserować :p
 
Pyscku nie musisz być na czczo.... A powiedz mi czy lekarz Ci powiedział, że jest duża szansa, że to dzidzia????? Bo jak ja byłam u gin 16 dni po spóźnieniu to już biło serduszko... ale ja mam długie cykle 33-34 dniowe...więc mam nadzieję, że w czwartek też coś zobaczysz lub usłyszysz :-)
 
reklama
Do góry