reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Nie wytrzymam tyle czasu :-DTym bardziej, że świadomie się saraliśmy i już dziś pytał jak tam, czy okres przyszedł czy nie.... :) Ale jestem szczęśliwa! Nie sądziłam, że tak za pierwszym podejściem się uda :) I nie wiem czy za dwa dni zrobić drugi test czy lepiej ten z krwi?
 
Mona GRATULACJE to niezwykłe.szczęście,że tak za pierwszym razem się udało,lepiej zrób betę testu już nie ma co
 
Okej, to pojde zrobic dzis to badanie z krwi. Bedzie pewniejsze. A ile to kosztuje i ile czasu na wynik sie czeka? I to jakos specjanie sie nazywa jak mam powiedziec?
 
Mona w labolatorium w którym robię wszystkie badania kosztuje 29 zł i wyniki są na drugi dzień
 
hej ja na chwlke mysałam ze posiedze torche, ale mama dzwoniła ze ma dzisiaj wolne wiec czy chce czy nie musze niunie zawieźć do mamy bo nie wytrzyma ,nie widział jej całe 2 dni i już babcia tęskni :-) moja mama ma bzika na punkcie mjej Adrianki ;-)

wszystkim dziwczynom miłego dnia buziaki

a pochwalę sie jeszcze za mała od 2 dni wydaje npowe dźwieki i nauczyła sie móiwc bez otwierania buzi :-)

mona:gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

fifka: no i tobie też należą sie grastulacje za podjętą decyzję o starANIA 2GIEGI BOBASKA,niech ci sie szybko uda i ciąża ładnie rozwija bez problemów .
Z jednej strony to ci trochę zazdroszczę, bo ja bym chciał jeszcze jedno ale bez ciazy i porodu, może jak minie wiecej czasu to pmysle na 2gim dzieckiem
 
reklama
Do góry