reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pyscek szybko ;-) Aż się boję co będzie później :rofl2:
haha ... oj nom sama się boję co będzie później :rofl: hihi .... no ale tak poważnie to usypiam ... Ael ... Kochanie ... :-(
to niech ci tylko takie skutki uboczne zostana:-) takie to fajne:rofl2:
mnie Pyscek zmeczyla to ide spac, tylko zobacze zdjecia Wiktorka naszego:-)

ooo .... :eek: czym Cię zmęczyłam :-(
 
Pyscek..zmeczylas mnie tymi podsmiech.ujkami:-D;-)
Ael...jak juz pisalam wczesniej niestety musze wszczac protest! ja sie absolutnie nie zgadzam na tak dluga rozlake z Wiktorkem...przeciez dzieciaki tak szybko rosna, ze za miesiac ciotka moze go nie poznac juz:-) czy to nie jest argument?:tak: co ja zrobie, ze sie zakochalam !!:-):-)
 
mili dołanczam się do protestu :tak:

a teraz uciekam spać Doblanoc dobranoc.gif
 
Miliaa ja też się zakochałam... Co małego widzę to jest coraz piękniejszy :-) :-) :-)

Kochane do jutra...
Spokojnej nocki :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochanie ael ale niecale 6 dni do nowego miesiaca wiec tyle chyba wytrzymamy bez zdjecia ;-) Ale fajowo wyglada w wannie ;-) super slodziasto:*
 
Do góry