reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ciesze sie ze Was mam kobietki :* Jestescie wspaniale :)

Uciekam spac i nie martwcie sie o mnie bo naprawde super to zniosłam :)

Jedyne co to troche zlosc bo to opoznienie zaburza mi kolejne starnia ;p :crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Fifka kochana ja pamietam :) Jutro napisze Ci moj nr na pv bo musze Was miec na bierzaco :D Wiec ty tam glowkuj nad moja owulacja a ja bede działas i myslec o Was :)
 
reklama
Jedyne co to troche zlosc bo to opoznienie zaburza mi kolejne starnia ;p :crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

She nie koniecznie opóźnienie musi Ci zaburzyć kolejne starania. Mi się w poprzednim cyklu @ spóźniła o 10 dni, a w tym cyklu miałam idealnie tak jak zwykle przy moich 29 dniowych cyklach owulkę (potwierdzoną USG) i @ przyszła wczoraj pięknie po 29 dniach więc wszystko jest w normie. Tobie również tego życzę i powodzenia w nowym cyklu :)
 
Witaj Atanku u mnie wszystko w jak najlepszym porządku :) Zaglądam sobie do Was od czasu do czasu, cieszę oczy Aelkowym Wiktorkiem, Waszymi ciążowymi brzuszkami i zakupami dla maluszków :)
 
no to dobrze :-) to specjalne Amelkowe fluidki dla ciebie Asiolku~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-) i&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)


DOBRANOC KOLOROWYCH SNÓW ;*
 
Ostatnia edycja:
Ojej dziękuję bardzo Kochana :-) Uciekam do spania moja @ jest taka nieznośna w tym miesiącu, że dosłownie umieram, nawet NOSPA nie daje rady :crazy: Idę to przespać i mam nadzieję, ze jutro wrócę do żywych :-) Pa!!! ;-)
 
Fifka, parę takich mniejszych warto mieć, bo nie wiesz jaki maluszek będzie po urodzeniu. Poza tym druga sprawa, przez kilka pierwszych dni, te nawet mniejsze przydać się mogą bo dziecko po porodzie jeszcze będzie przykurczone od ułożenia się w macicy.

Asiolku :* :* :* ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~` (tylko obawiam się, że te moje fluidki mogą już nie działać :/)
 
Witajcie z rańca
melduję, że @ nadal nie ma, temp 37 st, brzuch mnie nie boli ale czuje dziwne napięcie
 
reklama
Witam kochane z rana :)
She gratuluję podejścia :) na pewno się uda! Jestem pewna że każda tu na forum będzie mamą, tylko jedne muszą trochę dłużej poczekać :* Tak więc czekaj na @ i w kolejnym cyklu do dzieła!! :] :*
Ael Wiktorek z każdym zdjęciem jest piękniejszy... <rozpływam się> :) nie potrzebujesz czasami opiekunki do Niego? ;) :p
Miq a robiłaś teścior? Objawy jeszcze o niczym nie świadczą, musi wyjść druga kreska :] trzymam &&&&&&&

Dziewczyny zawsze był że mnie okropny śpioch, mogłabym spać i spać.. A teraz w ciąży hmm budzę się 6-7 i już nie umiem zasnąć :| zamiast teraz tym bardziej wypoczywać to nie.. czy to normalne? Albo emocje jeszcze działają :]
 
Do góry