reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

witajcie dziewczyny :* :* jeszcze raz Wam bardzo serdecznie dziekuje za kciuki :* rzadko jestem na forum ale mysami jestem bardzo często z Wami.... dostałam pracę więc wciągnełam sie w wir ;) Kochane zafasolkowane!!! ale Wam szybciutko tygodnie na suwaczkach lecą!!
Ael jescze troszeczkę i bedzie finał!! oglądam zdjęcia i pieknie dziewczyny wyglądacie ;) bardzo kwitnąco!! ubranka dla maluchów piękne!! a jak z BIG CHILD ? urodziłą juz? czy jeszcze chwika?

Cześć kochana, szkoda że tak rzadko bywasz na forum. Z tego co wiem Big ma termin gdzieś pod koniec października wiec u niej jeszcze czas, ale na wątku tutaj dawno jej nie było.
U mnie finał będzie za 7 tygodni także jeszcze sporo czasu :-D

omg..wlasnie dostalam na urodziny przepiekna torebke, ktora pokazalam mezowi 5 miesiecy temu w sklepie (nie kupilam bo byla za droga).
LOVE HIM SO MUCH!!!!!! jestem bardziej niz happy! :D

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci byś szybko dostała swoją upragnioną fasolkę :*


Magdalena ale Ty idziesz na usg, więc to co masz dostać, dostaniesz od razu.
 
reklama
Co do BIG to weszłam z ciekawości na jej profil i z tego co widzę to udziela się we wrześnióweczkach więc chyba już niedługo... :p
 
a wszytko ok u mnie ;) dostałam prace wiec bardzo bardzo się cieszę ;) w branzy którą bardzo lubię i satysfakcjonuje mnie ta praca...przynajmniej narazie ;) szczegóły mozecie doczytac na facebooku ;) wiec nie mam za bardzo czasu myśleć... inseminacja w tym miesiącu przebiegła bardzo szybko bo wyliczyłam sobie dni i poszłam jednego dnia na usg, lekarz zalecił pobranie krwi zeby sprawdzic poziom hormonów i wieczorem napisał sms zeby nastepnego dnia stawic sie na zabieg. bardzo sie ucieszyłam bo strasznie mecza mnie i stresuja wizyty na monitoring....pare dni pod rzad jezdzenie czekanie i badanie i kolejne badania itd... do pracy tez miałam robione badania krwi wiec przez pare dni chodziłam z krwiakami na zgięciach rak... jak ćpun jakiś. ale juz jest ok....na wynik pozytywny sie nie nastawiam chociaz wiadomo ze marzę o II kreskach. zapisałam sie do szkoły. na rok wiec zajęcie bede miała nawet jak tym razem się nie uda.
 
czesc kochane moje:)
Martucha sto lat!!! duzo zdrowia i szybkiej fasoleczki zycze:)

Ostatnio tez sie zastanawialam co z Big sie dzieje:p

Atanek -czekolada kosztuje 20 koron i przywioze ci jak mi na odprawie jej nie zakosza :p bo nie zabieram w te strone bagazu glownego:p ale ta czekoladke jakos przemyce dla ciebie:)

Ide zarasz szykowac salateczke bo mam ochote:p a serek feta moge jesc?? bo nie wiem wiem ze plesniowego i z koziego sera nie wolno:) a mam ochote na salatke z feta:p

zakochalam sie w soczku marchewkowym :p tak mi smakuje:)
 
ooooo rany MAGENTA!!!! KOCHANA GRATULACJE!! OPOWIADAJ SZYBKO JAK TO BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!

KOMU JESZCZE SIE UDAŁO?????????


jeśli nam tym razem sie nie uda to do kolejnej inseminacji podchodzimy w połowie października więc szykujcie kciuki. a pozniej jak znowu sie nie uda czeka mnie badanie drożności jajowodów...
 
Ostatnia edycja:
czesc kochane moje:)
Martucha sto lat!!! duzo zdrowia i szybkiej fasoleczki zycze:)

Ostatnio tez sie zastanawialam co z Big sie dzieje:p

Atanek -czekolada kosztuje 20 koron i przywioze ci jak mi na odprawie jej nie zakosza :p bo nie zabieram w te strone bagazu glownego:p ale ta czekoladke jakos przemyce dla ciebie:)

Ide zarasz szykowac salateczke bo mam ochote:p a serek feta moge jesc?? bo nie wiem wiem ze plesniowego i z koziego sera nie wolno:) a mam ochote na salatke z feta:p

zakochalam sie w soczku marchewkowym :p tak mi smakuje:)

Fetę możesz jeść, ona ma tylko dużo soli, więc musisz czymś zbilansować tą sól i tyle.
A marchewkowym mi nie mów, ja wczoraj wychlałam w godzinę sok jabłkowo-winogronowy bo miałam ochotę straszną :-D
 
Ehh cykl gdzie nigdy bym sie nie spodziewala poniewaz 3 razy w ciagu calego miesiaca sie przytulalismy:p no i tak jakos spozniala mi sie @ 1 dzien i 2 dnia zrobilam test no i dwie kreski wrocilam z pracy i szybko sikacza robilam nastepngo dnia powtorzylam i to samo:) a mialam dwa takie dni gdzie robilo mi sie slabo i niedobrze ale myslalam ze moze obiadek mi zaszkodzil no ale jak @ zaczela sie spozniac to juz widzialam ze bedzie fasolka:) moj J sie ucieszyl i byl w mega szoku ze w koncu sie udalo

AeIredka dziekuje ci kochana na ciebie zawsze mozna liczyc:* serek mniam zaraz robi salatke i normalnie zjem ja sama:p hehe kochana to widze ze soczki mamy podobne ulubione:p a jak sie czujesz wogole??
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry