reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mnie na FB na razie nie ma ale kogo trzeba potem zaakceptuje.
Atanku pojęcia zielonego nie mam
kurde coś się źle czuje, chyba się wcześniej położę
 
czemu nie moze czlowiekowi by niedobrze tylko rano kurcze utrzymuje sie caly dzien niewiem co ma robic ahh te moje male dziecko ledwo co centymetr przekroczylo a juz mamie dokucza ;-)
 
Dobra dziewczyny! Miło tu z wami ale ide odpoczywać i opychać się ananasem którego przyniósł mój M. Boooze jak pachnie!!


Moze później jeszcze zajrzę!
 
fifka odpoczywaj ;-) milej nocy;-)

awiecie co ostatnio zinwestowalam i kupilam miarke centymetrowa (taka krawiecka) i mierze sobie podbrzusze w obwodzie i co w dzien ojca mialam 111,5 a dzisiaj prawie 114cm ;-)
 
reklama
a kto mi wytlumaczy bo weszlam na medicovera i mozna zobaczyc co robilam za badania i wyniki i tam pisze po mojej wizycie u ginka napisal tak
Płód w macicy; kosmówka cała jama; Ga > 8+0; FHR +; R+; Ys 4.81 :szok: co to znaczy ??


GA - Wiek płodu wg ostatniej miesiączki (8 t)
FHR - bicie serca dziecka mierzone w uderzeniach na minutę
YS - pęcherzyk żółtkowy
To R to ja nie wiem :/


Hah zrobiłam zdjęciowe porównanie brzucha XD Ale jaja!
 
Do góry