reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

No to kobitko czemu nie mówisz, że masz zły dzień? Co się stało? Którą chcesz pierś do wypłakania? Lewą czy prawa?
Złe emocje jutro Cię i tak opuszczą, pójdziesz spać a obudzisz się z nową energią życiową, po prostu nie poddaj się temu co Cię pogrąża. I pisz nawet o złym dniu, pocieszamy przecież w sposób kompleksowy :-)
A na razie loda sobie zjedz, wypij lampkę wina, obejrzyj komedię albo kabaret, po prostu się dziś wieczorem rozpieść.


Bo Ty amalfi na mnie pasożytujesz, tzn pożywasz się wszystkim co tu napiszę :p
Ja mówię o filmiku majne brzucha, czytaj się tańca brzucha w wykonaniu dziecka :p ale i tak nie dostaniesz, nie chce mi się szukać linku :p
Pokaż te cudeńka co robisz na szydełku, ja nie mam do tego zaparcia chociaż umiem się w to bawić. Na mnie jeszcze książka gruba o pierwszym roku dziecka czeka do przeczytania, a tak mi się nie chce ;p
Nowe fasolki...znajdź iwaska i na jej blogu wiersza poczytaj, bo ja szczerze to nie pamiętam wszystkich świeżo zafasolkowanych dziewczyn.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sil, no ja się na niego nie obrażam, broń Boże. To było w żartach, ja to wiem i mi to nie przeszkadza. Należę do osób, które gdzie się da szukają pokrewnych dusz, a może nią być nawet lekarz, który co nieco o mnie wie i leczy mnie o X lat. Fakt, że jest bezpośredni, ale nie wymagam żeby traktować mnie jak nie wiadomo kogo, wystarczy, że traktuje mnie jak zwykłego człowieka.
Kiedyś na którejś wizycie zaczął do mnie mówić po imieniu, a ja, nie zastanawiając się długo też zaczęłąm zwaracać się do niego po imieniu. Roześmiał się i przeprosił, że tak po imieniu i zaproponował, żeby już tak zostało.
 
lovka czesc! Pewnie temu ze juz tu nie pisze tak czesto. Milo mi cie poznac. A kto zafasolkowal? I gratki dla ciebie, bo widze ze ty miedzy innymi
aerleda a do mnie nic nie odpisalas?????????????:szok:
 
A którą pierś masz większą, bo ta by mnie bardziej uszczęsliwiła???? :-D Nie stało się w sumie nic szczególnego... rano miałam nawet dobry humorek... ale po wyjściu z pracy wszystko się popsuło... nawet nie wiem dlaczego... chyba jakaś chandra mnie złapała... wiem, że jutro będzie lepszy dzień ;-)
 
aerleda a do mnie nic nie odpisalas?????????????:szok:
Bo ty za szybko piszesz a ja mam za dużo do napisania! JUŻ DODAŁAM W POPRZEDNIEJ WYPOWIEDZI!! :p

A którą pierś masz większą, bo ta by mnie bardziej uszczęsliwiła???? :-D Nie stało się w sumie nic szczególnego... rano miałam nawet dobry humorek... ale po wyjściu z pracy wszystko się popsuło... nawet nie wiem dlaczego... chyba jakaś chandra mnie złapała... wiem, że jutro będzie lepszy dzień ;-)

Oj znam tego typu chandry, okropne są. Jutro ja Ci mówię minie. Wiesz co do piersi, obie są wieelgachne, jak dwa arbuzy 3 kg...nie żartuje. Dam Ci lewą bo dziś nieśmiale prawa popluła się już siarą, więc takie bleee... Może być?


Wy przestańcie tak pisać bo ja nie nadążam!!
 
reklama
aerleda bo reszty dziewczyn tu nie znam, to komu mam odpisac?? He??? A to ten brzuch to chetnie poogladam na PW poprosze, bo nie wiem kiedy tu wpadne znow, zaraz spadam. A moje dziela szydelkowe mozna zobaczyc na utalentowanych staraczkach, Ty tez tam powinnas dolaczyc z twoimi ciastami i tortami
 
Do góry