reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
Witajcie. Staramy sie o malenstwo od jakiegos czasu. Od tygodnia dziwnie sie czuje i nie wiem co myslec. Stosunek w dni plodne. Potem bole i klocie w podbrzuszu. Czuje sie zmeczona i ciagle glodna. I jeszcze mleczna wydzielina ktorej wczesniej nie bylo. Czyzby to ciaza?
 
Ja miałam odpoczywać w weekend ale oczywiście znalazłam sobie pracy i nieźle się zmeczylam.. zawsze tak się kończy moje odpoczywanue.
wydzielina z piersi może być objawem jak i również objawem wysokiej prolaktyny.
mnie też dół brzucha boli ale to chyba z zapalenia :-(
 
Julka a bierzesz coś na to zapalenie bo juz długo Cię coś trzyma. Zbyt długi okres zapalenia wpływa na wszystkie śluzówki skutkują ich pogrubienie. Bierzesz jakieś antybiotyki. Moja mama ma taki antybiotyk w saszetce bierze jedna i po sprawie.
 
Karola, tu nie ma najmniejszych wątpliwości. Mówiłam, że z takimi wynikami to nikłe szanse. Nadzieję należy przelać na kolejny, 15 cykl...
To mój drugi z rzędu 32 dniowy cykl, więc podejrzewam, że po prostu cykle mi się wydłużyły. Znowu.
Lusia, wpisz mi następną @ na 07/10.

Ok kotka
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
816 tys
Do góry