reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Dzień dobry. Lecę na basen przed praca. A propozycje tej dziewczyny tu chyba nie ma co rozumieć po co ona to robila bo to na bank jakieś zaburzenia psychiczne . Pamiętajcie że co czwarta osoba ma jakieś. Mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

Ja na szczęście jestem w tych swiadomych ;D mam zaj.oba
 
reklama
hej laski oho co sie narobilo z tym trolem,chwile mnie nie blo a tu takie cyrki.
jak u was pogoda???u mnie zimno i pada ale to dobrze bo nie bylo czym oddychać
 
Haha ja też się przyznaje, że mam zaburzenia psychiczne ;D
Skoro co czwarta to muszę się zgłosić :p

Na pewno jakieś problemy ze zdrowiem.. masakra..


Dziś jestem sama w pracy i mam mega spraw do załatwienia, odezwę się później :-)\
 
Misiu mnie diagnozowali studenci psychologi ;) jak odmawialam kieliszka ;D
Ale tak serio to uważam ze mam coś nie tak. Tylko nigdy nie byłam u specjalisty.
 
hej laski :-) ja juz po lekarzu, tzn nawet lekarza nie widziałam tylko odrazu z połozną miałam spotkanie. Zmierzyła mnie, zważyła, pobrała krew i próbkę moczu, załozyła kartę ciąży i dostałam pełno gaztetek, pamiętnik ciązy i różne zniżki do sklepów, także wszystko super. A za dwa tygodnie w sobotę przyjdzie do mnie do domu na dłuższe spotkanie, będziemy wypełniać historię chorób itd, No i wstępny termin 3 marca :tak:
Ogólnie to zadowolona jestem jak narazie :-)
 
Cytrynowa - studenci psychologii- fuj! ;) Miałam jednego pod opieką w pracy, zakręcony jak ruski termos. Właśnie wczoraj po prawie roku nieobecnosci przyniósł mi pracę magisterska do sprawdzenia.
Żegnam się na weekend bo za 3 godzinki jadę na wieś i planuje płytki układać. Sama a co. Jak wyjdą dobrze to wrzucę fotę. Nie mam tam często zasięgu, taka glusza. Może coś was poczytam ale na pewno nie odpisze.
 
Misia jak skonczysz ukladac na wsi o zapraszam do mnie bo R jakies 2 miechy zabiera sie do ulozenia w kuchni na podlodze i zabrac sie nie moze.aa pozniej poproszę o omalowanie pokoju bo farby stoją już miesiać.nie jestem w stanie szafy przesunąć bo sama bym pomalowała,teraz nawet juz sie nie mam zamiaru zabierać za to,ale wcześniej chciałam
 
hejjo, my wrocilismy z zakupow, wyplata starego slaba, ale zle nie bylo, bo mialam malo do kupienia, ledwo co 250 zl stracilam tylko, bo miesa mam na kilkadziesiat obiadow zamrozone, tak samo chemia do pranaia itp tkaze tylko drobne rzeczy kupilam by zapasy uzpelnic w jedzeniu :biggrin2: w lidlu sa lody w promocji, musialam sie napalic i wziac​
 
reklama
Fruzka - spoko zobaczymy czy coś wyjdzie , to będzie mój pierwszy raz ;) Na razie oglądałam Mario Budowlanca na YouTube. Wydaje się łatwo, a co wyjdzie to się okaże. Nikt nie chce przyjść od metra bo mało mam tam metrow a szkoda mi kasy.
 
Do góry