reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Kochane dziekuje za dobre slowo...

Madziolinka nie krwawilam...niepokoil mnie bol brzucha od dwoch dni i zaczely sie plamienia brazowe przeplatane troszke z jasna krwia...
Mialam zle przeczucia i pojechalam dzis na konsultacje skad to sie wzielo! Wczoraj troszke sie martwilam i przeszla mi mysl ze moze dzidzia odeszla, ale staralam sie wierzyc ...
Niestety kolejny raz los okrutnie mnie doswiadczyl, pewnie sadzi ze jeden cios w ta czy w ta nie zrobi mi roznicy...

Jutro jade na zabieg, sadze ze szybko sie wszystko stanie bo cialo moje przygotowywalo mnie do opuszczenia dzieciatka...

Odezwe sie za jakis czas.

Trzymwjcie sie kochane!

Boli strasznie to boli...kolejny raz porazka.
To bylo nasze ostatnie podejscie, odpuszczam jak to mowia do 3 razy sztuka!
 
Jula na prawde bardzo mi przykro. Los Cie strasznie doswiadczyl, jak tak moze byc, w glowie sie nie miesci. Kochana trzymaj sie, wierze, ze w koncu uda sie i bedziesz miala cudowne dzidzi
 
Jula stasznie mi przykro bo wiem co czujesz...; ( trzymaj sie mocno masz kochajacego faceta a Twoj aniolek bedzie zawsze Twoj. niestety zycie jest niesprawiedliwe ale ja jak 2 msc temu poronilam tez mialam zal do wszystkich nie umialam sie otrzasnac ale przemyślalam wszystko i stwierdzilam ze nic nigdy nie dzieje sie bez przyczyny ,widocznie tak mialo byc Bog mial plan by go zabrac do siebie trzymaj sie ;*malenka co ma byc to bedzie buziak jestem z Toba z duchem moze w jakis sposob Ci ulzylam
 
Hej dziewczyny. U mnie kolejny miesiąc starań 4.... Juz myślałam że to bylo to 3 dni spóźniona @ temperatura wysoka i d..a
dzisiaj 6 dc, wczoraj bylo przytulanko dzien po skończeniu @ i mialam wyciek bardzo jasnej krwi po przytulaniu przez 10 minut.dzisiaj rano temperatura 36.96 wczoraj byla 36.67.... Sama juz nie wiem co myśleć... Screenshot_2015-07-05-15-16-15.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2015-07-05-15-16-15.jpg
    Screenshot_2015-07-05-15-16-15.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 60
Hej dziewczyny. U mnie kolejny miesiąc starań 4.... Juz myślałam że to bylo to 3 dni spóźniona @ temperatura wysoka i d..a
dzisiaj 6 dc, wczoraj bylo przytulanko dzien po skończeniu @ i mialam wyciek bardzo jasnej krwi po przytulaniu przez 10 minut.dzisiaj rano temperatura 36.96 wczoraj byla 36.67.... Sama juz nie wiem co myśleć...Zobacz załącznik 698773
Aniu ja w wykresach nie pomoge bo sama mierze dopiero pierwszy cykl ... a co do krwawienia to myślę że pewnie jakas pozistalosc po @ skoro to dopiero 6dc byl.
 
reklama
Do góry