reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Hej wszystkim :-)

Błooooonia ale masz brzuchol fajny. Ciążowe spodnie już nosisz?? A wiecie, że ja jeszcze noszę wszystkie swoje normalne spodnie... tylko guzika już nie zapinam żeby nie cisnął ;-)

Przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla wszystkich i specjalną porcję ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla Zjoli, jako że jest najbliżej testowanka. Kochana rób ten teścior bo Kahaka jeden suwak owocowy zwolniła ;-)
 
reklama
no ja juz w ciazowych, w swoje dawno nie wchodze.. mam brzuch jak w 7 miesiacu ale podobno na dziewczynki tak wywala bębenek :p hihi mi tam nie przeszkadza :p niech rosnie na potęgę!!
 
Błonka co to za zabobony? Jesteśmy w 2012r czy 1980?
Każda kobieta ma inną budowę ciała i inną ciążę, to dlatego masz ładny, pokaźny brzuch.
Ja też urodziłam dziewczynkę ale w ciąży do końca 7-mego miesiąca brzuch miałam malutki.
 
ee czy ja wiem czy takie zabobony :p zalezy od rodziny u nas na dziewczynki tak wywala, kumpela z watku obok mowila ze kolezanka i siostra tak mialy.. najpierw brzuch potem kobieta :p
 
Jak dla mnie to zabobony. Tak jak pisałam uwarunkowane genetycznie, więc może być rodzinne.

Nie idę do Invicty na konsultację. :(
 
Błonka o nic mi nie chodzi, wyrażam swoją opinię, chyba mogę? Jak dla mnie to zabobony i nie bronię Ci wierzyć, w to, na co masz ochotę. Dziewczyno, uspokój się. O co te fochy?
 
caro :p nigdy nie pytaj kobiety w ciazy o co ma fochy ;D
za powaznie tu.. a ja mam baardzo zly dzien... i chyba na jednym dniu sie nie skonczy ;/ ;((((
 
reklama
czesc wam

przeczytalam tylko ze błonka i carol maja złe dni.....zycze tylko wam dobrych dni i słoneczka dla usmmiechu:)

Błonka ś
łiczny,głaskam monitor....ale siuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...łapie fluidki:):):)
Carol matko wspolczuje,,niech maz sprowadza ich an ziemie i to morda do dołu....hhyh...czemu nie jedziesz??
Bree co tam..
zjola &&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry