reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
No własnie własnie Bree tak też zrobie. dotychczas wszystkie wszysciutkie badania miałam prywatnie robione i niby jedno 20 zł ale trochę kasy to kosztuje, do gina prywatnie, leczę się od 2 lat, 5 iui za mną i nie wiadomo co jeszcze to chyba warto o każdą złotówę.
a mówisz że niezależnie od tego co wyjdzie w tych anty i w ft3,4 to i tak ten euthyroks będzie przepisany nie???
wiecie co zastanawiam się czy te iui jak były robione to może ta tarczyca już szwankowała wiec szanse na dzidzi malały to jak się miało udać...
 
No własnie własnie Bree tak też zrobie. dotychczas wszystkie wszysciutkie badania miałam prywatnie robione i niby jedno 20 zł ale trochę kasy to kosztuje, do gina prywatnie, leczę się od 2 lat, 5 iui za mną i nie wiadomo co jeszcze to chyba warto o każdą złotówę.
a mówisz że niezależnie od tego co wyjdzie w tych anty i w ft3,4 to i tak ten euthyroks będzie przepisany nie???
wiecie co zastanawiam się czy te iui jak były robione to może ta tarczyca już szwankowała wiec szanse na dzidzi malały to jak się miało udać...
Możliwe, możliwe Tymonka.
Przeciwciała nie mają wpływu na zaciążenie. Ale FT3 i FT4 to sedno sprawy. To one są tu najważniejsze i to o nie chodzi, tsh jest tylko wskaźnikiem.

Dobranoc dziewczynki, padam na twarz. :-* dla wszystkich. Jutro jadę na zakupki odzieżowe :-)))
 
Ale bree ja dopiero miałam cykle stymulowane wtedy kiedy tarczyca mi się naprawiła i prl. Tarczyce już mam od jakiegoś czasu uregulowaną, mam tsh 1,05 a prl nie wiem, musiała bym zerknąć w zapiski. Ale też jest dobra. A po euthyroxie w końcu czuję że żyję, bo tak to się czułam jak zombie. Teraz to widzę rożnicę. To skoro mam wszystko wyregulowane no chyba ma jakiś sens ta stymulacja co?? Jak myślisz?

Dobranoc dziewczyny. Dziękuję za pomoc, bez Was bym zginęła. Dziękuję, że jesteście :-*:-*:-* całuję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
caroll ale smieszny ma spłaszczony nosek. puchata kulka.
a moja kocica ma ruję i próbujemy jej znalesc kawalera ale okazało się to wcale nie proste. mało jest kocurków jej rasy w okolicy a jeden 120km od nas chyba z tej samej hodowli więc lipa. nie wiem czy przetrwamy kolejną noc przez te wrzaski. wogóle to ona sobie wybrała mojego m-ka bo dostaje wariacji kiedy on jest w pobliżu:-D
 
wikula aha. No to wtedy muszę chodzić. Tylko wyszukam sobie tańszego lekarza bo za tyle to zdzierstwo. A co to hsg ??. mama nie dziękuję żeby nie zapeszyć, ale i tak pewnie się nie uda :p tak moja kobieca intuicja mi podpowiada :p
\
sprawdzanie drożności jajwodów, podłączają ci rurkę, przez którą pod ciśnieniem wpuszczają kontrast i robią zdjęcie rendgenowskie:)

Kotek zaczyna coraz raźniej po domku biegać...i nawet pies chodzący za nią jak cień nie przeszkadza :))))
Właśnie się łasi do piesa:)))))
Kolacja pycha, zaraz winko:)
Ale masz teraz wesoło:)
Fany futrzakk z nowej kici:)) Aż bym ją poprzytulała!

Bree - masz rację, że jak hormony sa nie wyregulowane, to nie ma sensu stymulować pęcherzyków, ale esmeralda ma wszystko wyregulowane i nierze clo i zastrzyki na peknięcie, więc monitoring jest niezbędny!
Ale generalnie wiem o co chodzi i się zgadzam!

tymonka - z tego co rozumiem to ty musisz posprawdzać sobie teraz hormony i co dalej?

Mama - a jakie plany na dzisiejszy wieczór?? też jakiś alkohol?? Widzę, że wczoraj do ciebie @ przylazla...współczuję!!! i przytulam!!!

zaraz się zbieram do dziadków:)
 
reklama
Do góry