reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

cześć z kawką w ten zimny ranek u mnie - 23
w pytaniu na śniadaniu jest o rodzicach Madzi że interesowali się wampirami i całymi z tym związanymi wierzeniami więc ...:-:)-(
 
reklama
hej Kochane :* ja tylko nachwilke bo nie jestem wstanie pisac rozchorowałam sie niezle goraczka 38 gardlo ledwo zjadlam cos nie mam apetytu czyli w tym miesiacu chyba lipa ze staranek :-(
 
ja wczoraj cierpiałam z powodu bólu głowy, ale na szczęście dzisiaj jest już lepiej...

Mama - współczuję...

agnieszka - dużo zdrówka

lopop - mnie przeraża ta historia...

kahaka - nie wiem jak to zrobić, ale mama chyba dobrze radzi
 
heloł :) ja mam dzis wizyte o 15 ale wychodze za godzine bo sie jeszcze z mama umowilam :) ciekawe co u mojego bąka :) buzka! bede wieczorem!!
 
mama, wikula, tak właśnie zrobiłam. Mogłaby któraś zerknąć na str 1346, czy to zdjęcie jest, bo ja je dalej widzę.
Błonka, powodzenia na wizycie!
Kinga, lopop, hej :-)
agnieszka, zdrówka!

Ja poprasowałam trochę (na siedząco), pranie wstawiłam i zbieram się do pakowania torby....
Jutro mam wizytę z usg i zobaczę, ile ta moja kluska waży.
 
Kahaka faktycznie widać. A może usuń w ogóle załącznik, robisz tak? Już za bardzo nie pamiętam jak to było.

Ja dziś wcześniej zwolniłam się z pracy - przeziębienie nie odpuszcza i kuruję się w domku.
 
kasiu ja nie widzę
ciekawe ile bąbelek przytył &&&
Błonka za wizytę &&&&

coś mi laptop siada :( pewnie będzie znowu wydatek
 
reklama
Do góry