reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Proszę trzymajcie kciuki za wizytkę mą <prosi> bo zaraz się zbieram, jeszcze na zakupy muszę skoczyć
 
reklama
Suzi &&&&
Ninka gorączkę łapie:(((Od kilku dni ma jakieś dziwne krostki,rozprzestrzeniły się na nodze,jutro czeka nas wizyta u lekarza
 
Suzi kciuki zaciśnięte- ciekawe co tam doktorek wpatrzy:)
Olika ooo no to kiszka- mam nadzieje że nie jakaś wirusówka u małej. Noo m ochłonął widzę i przemyslal co nieco.
MMMmmmm eh ta migrena, jak ty w pracy wytrzymujesz????
 
jezdem po pracy.....

manicure hybrydowy
manicure
pedicure frencz
woskowanie pach
------//----- bikini
henna brwi
przekłucie uszu

tyle pamietam....
padam-nie miałam czasu nawet na kawę....
ale lubie takie dni-nawet nie wiedziałam kiedy zrobiła się 20..

wiecie co w środę był wypadek na drodze na Oborniki-15letni chłopak zginął..jechał na rowerze i wpadł pod samochód..jutro o 14.00 pogrzeb w tej miejscowości co pracuje..każdy dziś o tym mówił...czymoje klientki czy te od fryzjerki-podobno bardzo miły,spokojny chłopaczek....;/


Suzi-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Oliwka- dobrze,ze juz dobrze...:)zdrówka dla Ninki!!

Tymonka hejka wieczornie..

witam Was wszystkie przy piwku:)
 
Jestem juz moje drogie panie:)
Hmmm doktorek powiedział że może to być na fasolke i na @:baffled: Endo 10mm owulka była z prawego
i histeroskopia chyba we wrzesniu:tak:jutro sie dowiem
 
Witajcie Kochane :)
nareszcie mozna nosmlanie popisac istrona otwiera sie szybko :)
ja wczoraj wrocilam z gor...
a w czwartek do Augustowa ale laptopa biore mam nadzieje ze zasieg bedzie ok :) to bede codziennie...
teraz raczej nie nadrobie tego miesiaca....
co tam u Was? co ciekawego?

Suzi to ja kciuki trzymam mocno!!!!!!!!! na fasolkę!!!!
 
Witam wtorkowo

My wczoraj byliśmy z M. u androloga obejrzał wyniki ( stwierdził, że nasienie w obecnym stanie nadaje się tylko do IUI )dał znów leki inne i we wrześniu znow badanie żołnierzyków
 
Dorotka myslę że skoro się udawało bez IUI to zrobisz raz i bedzie sukces:) trzymam za to kciuki.
Betusia ale wypoczęta jesteś!!! ja przed urlopem- ciągnę ostatkami sił.
Suzi czyli owul była niedawno tak? &&&&&& żeby to był udany cykl.
 
tymonka ja chciałam, zrobić najpierw badania co jest nie hallo, że poraniam, a tu lekarz sugeruje zeby sie pospieszyć. A ja najzwyczajniej w świecie się boję że stracę znówu
 
reklama
dziendoberek!

Dorotko, ala jak to spieszyc sie? przeciez powinien ginek/endokrynolog posprawdzac co i jak z hormonkami, bo to, ze bedziesz w ciazy, to polowa sukcesu, musisz moze miec leki na podtrzymanie.
 
Do góry