reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

oooocho widzę ,ze same dziewczynki bedziemy mieć na wątku:))))))

Bree,Kahaka,Tymonka-życzę córki,ale synek to tez super sprawa :):)))):)


pozmywałam,złozyłam pranie-głowa znowu mi pęka...
może i ja muszę na jogę...??
 
reklama
Ja sie witam i zegnam narazie, ide do roboty jak zwykle, ale juz ostatni dzien. Probowalam sie dodzwonic do Angeliusa zeby sie dowiedziec jak to wyglada jak ktos z irlandii bedzie tam robil in vitro i chyba szybciej sie dodzwonie do lekarza, bo mam bezposredni nr do niego ale z Parensa, chociaz ta klinika nie ma super dobrych opinii, ale wspolpracuje z moja ginka tutaj, wiec pewnie wybiore ta klinike. Jestem podlamana troche
 
Hej babeczki,

u mnie luzik, bo dzisiaj mam wolny dzień. Pod koniec tego tygodnia czekam na @, a jak nie to koło 02.06 można testować.

Ale by było, jakby się udało :-)

Moja Madzia ostatnio podpytuje skąd się biorą dzieci, muszę kupić jakąś mądrą książkę ;-) Na razie wie, że z brzuszka, ale ostatnio pyta "ale co trzeba zrobić, żeby mieć dziecko?"
Poza tym ma dużo pytań o Niebo i śmierć, bo chodzi do przedszkola, które prowadzą siostry. Taka mała filozofka :tak:
Też bym chciała dla niej siostrzyczkę, ale mniej uparty egzemplarz :tak:
 
iza odpowiedz jej ze z milosci, tyle!! Albo jak wolisz opowiedz ze szczegolami hehehh. Ja znajac siebie pewnie polecialabym, moze nie ze szczegolami, ale prawie;-). Z tymze latwo mowi mi sie, bo nie mam dzieci
 
Amalfi- bedzie dobrze-najważniejsze ,ze jest współpraca:tak:
ja ciągle zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje blizniaki:tak::-)

Iza- jak mnie Zuza zapytała skąd sie wziełau mnie w brzuszku to Jej powiedziałam,ze tata i mama bardzo się kochają i chcieli mieć swój skarb i się mocno przytulali i potem zaczęłaś rosnąc u mamusi w brzuszku...narazie tyle Jej wystarczyło:tak:

wczoraj urodziła dzidzie i cały dzień nosiła lalke i karmiła ją piersią i przebierała pieluszką i ciągle pyta kiedy bedzie w końcu Hania z nami:sorry2::baffled:
 
amalfi, mama tak mniej więcej jej tłumaczyłam, że mamusia się z tatusiem bardzo kochają i się mocno przytulają..itd :)

Mama moja jak była mniejsza, to wiedziała, żeby z graciarni nie wynosić starych zabawek, bo to "dla dzidziusia", ale zaczęła pytać, kiedy będzie. To teraz jej mówię, że dla dzidziusia, jak wujek będzie miał, żeby mi w towarzystwie nie wyskoczyła znowu z tym tematem :)

Ja trzymam w workach za małe ciuszki i liczę, że się przydadzą....Tylko będziemy musieli na strych to powynosić, bo chcemy dzieciakom za rok zrobić osobne pokoje, a graciarnia ma zostać naszą sypialnią, nasza dotychczasowa sypialnia - pokojem Dawidka.
 
Iza- to czekaja Was remontowe zmiany-powodzenia :))
ale bedzie dla dzieci przeżycie-mieć osobne pokoje :)

my mamy w sypialni komodę i tam mam wszystkie rzeczy dla maluszka......

kończę kawę i jadę po Domisia i na rynek po ogórki-znowu zrobię małosolne :):-p
 
reklama
Cześć Lilith- jak tam po week??

ja zrobiłam test owu i testowa kreska ledwo widoczne więc test negatywny..jutro już nie robię...teraz pozostaje czekać do 4 czerwca:)

dziś mam 15d.c.
 
Do góry