reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Bree, kochana, z nieba mi spadłaś!!!:zawstydzona/y: Znasz się na tym trochę? Tarczycę będę badać też w poniedziałek, to może coś wyjaśnić. Z prolaktyną miałam juz problemy po pierwszym poronieniu, brałam Bromocorn. To moje wyniki z listopada:
TSH 0,99 (0,34-5,56)
ft3 4,82 (3,5-6,5)
ft4 11,31 (7,5-21,1)
Pomóż kochana, w Tobie nadzieja!

Poszłam na miasto na odreagowanie i kupiłam sobie kieckę. Trochę mi lepiej.
O taką kieckę mam http://www.risefashion.co.uk/styles/view/Raine-Dress-1817-/1817/1/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem....z piwem sama w domu..
Paweł był,zjadł,posiedział i pojechał do mamusi:wściekła/y:...
Przyjełam to spokojnie,,juz przestałam na to wszystko sie wkurzac,,mam inne problemy...

mama dzieks..a gdzie flaszka?? zaraz bedzie 1000 post..ciekawe do kogo bedzie nalezal,,ten ktos stawia!!!:-D
ja tez slodycze wciagnelam,,a co mi tam...
rurka szybko zleci zobaczysz....
kahaka wow,,no weź ubierz i zaprezentuj na sobie sukienke..
Martusia przyzwyczaj sie,,bo zaleglosci po jednym dniu to uuuu..a co dopiero dalej...

Która piwooo bo sama do BB pije!!!!!!!!
 
Ewcia, Marta, kiedy indziej ubiore, bo teraz i tak mam aparat rozładowany.
Ewcia, ja mogę z Tobą popić herbatkę, bo trunki zbyt kaloryczne.

Dziewczyny, pomóżcie wymyślić prezent dla mamy na 50 urodziny! Ma za tydzień, a my z siostrą juz od m-ca myślimy i nic! Tak do 300 zł.
 
kahaka moze byc herbata.....
a prezent moze jakis zegarek,srebro tzn komplet kolczyki naszyjnik czy bransoletka....albo duze zdjecie trzeba bylo wasze zrobic z napisem kochamy cie mamusiu i oprawic....
 
Do biżuterii moja siostra nie jest przekonana, bo mama praktycznie na każdą okazję ją dostaje. Ze zdjęciem fajny pomysł, ale już nie zdążymy, zwłaszcza, że moja siostra siedzi w Warszawie a ja w Płońsku.
Marta, moja mama lubi czytać książki, haftuje krzyżykami (ostatnio mniej), lubi jeździć na rowerze i siedzieć na działce.
Iza, niedawno mama sobie kupiła torbę, więc odpada, ech.
PS. Stawiasz drinki, bo napisałaś 1000 posta :-)
 
Ostatnia edycja:
kahaka no mus cos wymyslec

ja juz znikam...zarzucilam sobie kaloryfer w łazince i lece kapku z fryzjerem;-):-)..

aaa wiecie co ogladala ktoras z was Weekend Pazury na necie...kurcze niby tego tyle,,a wszedzie chca aby iimzapalcic,,niby free.....echhh

zmykam i mowie dobranocc
 
reklama
Do góry