reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Wikula- pewnie,ze o Tobie pamietam Słonko!!
fajnie,ze jesteś
no i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za IUI-niech sie uda:tak::tak::tak::tak::tak:


. Witam dziewczyny, bede wpadac pewnie jeszcze do menopauzy:-D
Amalfi- a no zaszalałam:rofl2:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D do menopauzy mówisz:-D:-Dgrunt to poczucie humoru;-)


jesteście cudowne wszystkie kobietki!!!będziecie wspaniałymi mamami i przekażecie dzieciom silne geny:tak:
 
reklama
:-D:-D:-Dmama - buziaki - czesc i czołem :):) :-D:-D tęsniłam ogromnie :)

amalfi - do menopauzy - hahahah, no to leze :-):-):-), leże i kwicze :)

wikula - widze, że mamy podbny staz zaróno starań, jak i małżeński :):):) Witaj w klubie :-):-):-) ja też chce mieć dziecko !!!!!!!!
 
:-D:-D:-Dmama - buziaki - czesc i czołem :):) :-D:-D tęsniłam ogromnie :)

amalfi - do menopauzy - hahahah, no to leze :-):-):-), leże i kwicze :)

wikula - widze, że mamy podbny staz zaróno starań, jak i małżeński :):):) Witaj w klubie :-):-):-) ja też chce mieć dziecko !!!!!!!!

Mam nadzieję, że obie staż starań szybko zakończymy:))
 
Amalfi- proszę Cie:))) to ile Ty masz letek kochana-30 jesteś to jeszcze masz czas!!



Palemka- ja też tęskniłam okrutnie...
ale teraz juz bedzie si

schowałam sie w czarną dziure ale powoli sie wyłaniam:))
kiedy masz to laparo????
 
mami - w związku z tym iż Pani doktor obawia sie o te moje cholerne jelita, kazała mi isc do Szpitala do Bytomia , bo tam będzie chirurg jak się nalezy i w razie problemów zrobią mi laparotomie, a skoro tak, to musze jechac do niej po skierownie prywatnie, jutro rano zadzwonię i się umówię w Provivie, pewnie będzie maj albo czerwiec

wikula - a u Was co jest przyczyną wiecie ? Czy tak jak my - stąpacie po omacku ... ?

amalfi - ile masz lat słonko ?
 
nagapalma gdybym Ci opowiedziala co w tej chwili dzieje sie w moich jelitach bo chinskim zarciu, to bys nie uwierzyla. Pije miete wlasnie łyknelam pare tabsow i dalej mam rewolucje jelitowa, wiec glowa do gory.
mama
zajebista dziura, czasem mam ochote wpasc w taka i nie wychodzic.
 
Wikula-no postaram sie juz nie chować ..choc te kilka dni bez bb i odpoczynek od tematu starań trochę mi pomogły :)

Palemka- no tak,skoro tak bedzie lepiej to jedz do Bytomia..ja tu cały czas zaciskam za Ciebie &&&&& i ciepłe mysli wysyłam:)
nasza Wikula też jest po laparo..
 
reklama
Do góry