reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
ewcia to ty ścisły umysł jesteś? :)
u mnie znowu grzmi

ehhhhh coś i się wydaje, ze w przypadku weteranek te dwie kreski to wcale nie jest prosta sprawa :(
 
ewcia zgadza się, skoro staranka były to i nadzia jest...ja w tym cyklu dokładnie wiem kiedy mialam owul. bo miałam ovitrelle na peknięcie.zaraz lece z teściową na takie spotkanie a potem jedziemy do mnie do domu bo stolarz przychodzi do mnie.
 
Mam wizytę u lekarza 30.08,on wypisze mi zabiegi.
A na rehabilitacje czeka się ok miesiąca pod warunkiem,że jedziesz do Redzikowa, w NZOZ na ul.Sygietyńskiego czeka się ok 3-4miesięcy.(to do Ewci,ona orientuje się o co chodzi z ulicami:))
 
reklama
wrrrrrrrrrrrryyyyyyyy znowu głowa mnie ćmi, chyba od domestosa bo sprzątałam w łazience, albo już na @

,iesiąc to niedługo, na sanatorium czeka się 2 lata!!
 
Do góry