reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Zjola- hejka:))
no juz myslałam,ze bedziemy do domu pociągiem wracać;/;/ale na szczęście się wszystko dobrze skończyło..

Oliwka- jak tam samopoczucie??
szyja juz nie bli?

Kinga- hejka ...
pewnie,ze całe zycie się człowie z drugim dociera :)
a Ty zaraz widzę latka kończysz???? :) tak ja ja...ja lipcówka...zaraz 32 stuknie
c029.gif
 
reklama
Krzysia to już Ci życze wszystkiego najlepszego! ;) potem mogę przeoczyć towje urodziny.
No u mnie 26 jak widać :] ale też mi zapiernicza bo pamietam te swoje 21... jak urodziłam synka :) ehh
 
Mama,nie już nie boli,na szczęście.W środę idę z wynikami wszystkimi do lekarza.
Którego masz urodzinki?
 
witajcie kochane:)z kawką w ten pochmurny dzionek

temat urodzinek więc kochane zdrówka i spełnienia marzeń- Kingo i mama - życzę tak na zaś bo w okolicach waszych urodzin mogę dostać @ i nie wiem czy będę miała siłę wejść na kompa

dorotka wyniki średnie co najważniejsze wiadomo nie jest źle bo przecież w ciążę zachodzisz wydaje mi się że problem leży po innej stronie-raczej nie utrzymanie plodu i dlaczego z tym lekarze nic nie robią nie mam pojęcia
 
hej!!

Wróciłam do domku, mam teraz u sibie trójke dzieciaków, wiec jest ciekawie, ale zaraz musze gormadkę do kapieli wyrzucić, niech tylko im sie bajka skończy:)

Wczoraj @ do mnie przyszła, kurcze już się do tego przyzwyczaiłam, zaczynam się z tym godzić. Po prostu spędzimy z męże samotne, nudne życie,a le chociaż zawsze będę moagła imprezować ,bawić się bez myślenia o innych...
Kochana mam czasami takie same myśli :zawstydzona/y: Ale wiem że nie możemy się poddać i dzidzia przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie:) Zobaczysz!&&&&&&&&&&&

No kochana ale lasencja z Ciebie:) Nic tylko pozazdrościć urody:*
Mama fajnie że jesteś:) Przygode miałaś że hej:)
KAsiu jeszcze troszkę i mdłości przejdą! Teraz dużo odpoczywaj:*
Hej Kingusia:) Powiedz mi czyTy pisałaś na starania od 2010???? Bo tak mi się wydaje że tam Cię poznałam;)

A u mnie bez szału:) nic nowego no może po za tym że mam 4 dni wolnego :szok: Aż nie wiem co z tym czasem zrobić :zawstydzona/y: tym bardziej że pogoda do bani :dry:
I chciałam się was poradzić;/ bo dziś mam 23 dc i nie wiem czy iść do gina czy też nie. Jeśli chodzi o cykl to pewnie nic ciekawego mi nie powie...ale chciała bym pogadać z nim o tym badaniu !
Jak sądzicie???
I kolejna rzecz kompletnie nic nie czuję;/ żebym była w ciąży :sorry2: ostatnio to poprostu wiedziałam, cyce bolały i zrobiły sie mega wielkie i było mi mega niedobrze ! A teraz nic! Wczoraj ciągnął jajnik więc pewnie lipa:(
 
Hej Kingusia:) Powiedz mi czyTy pisałaś na starania od 2010???? Bo tak mi się wydaje że tam Cię poznałam;)
tak swego czasu to i tam pisałam dużo:) teraz czasami zajrzę bo jednak dziewczyny się poznało.. :-)
teraz tutaj bo już długo jak nie mogę zaciążyć widzisz... :\
pozdrawiam ciepło suzi

wikula
szkoda :\ tule
 
Dziendoberek kawkopijce :-) Ja tez sie witam z kawka w reku i zaraz biore sie za pranie i mycie okien, bo nareszcie od dzisiaj nie pada :-D
 
reklama
Do góry