reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
mama, no to fajnie, ja też brałam Cilest kiedyś. 2 miesiące szybko zlecą, potem jak odstawisz, to jajniki ruszą do pracy i będzie bobo ;-)
Kinga, pikne kwiatki :tak:

Mnie dziecko dzisiaj nie śpi prawie. Ja już przeżywam ten chrzest niedzielny ech...
 
no.. torba dopakowana... obiad w restauracji zaliczony.. jeszcze odkurze podloge i ostatecznie poukladam wszystko w domu....
za wszystkie staraczki &&& :) i te testujace i te co zaraz beda owulkowac... :* odezwe sie potem, mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia :) noo i potem mecz siatkowki :p
 
DZIEWCZYNY BAAAAAARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA &&&&&&&&!!!
JESTEŚCIE KOCHANE!!!
Więc tak :dieta nadal i metformax nadal, ale jest pięknie bo waga leci w dół i tak ma byc i ponoc sama będzie wiedziała kiedy przestac...ha ha :-D...no dobra , może nie będę wyglądała jak skrzyżowanie oświęcimia z anorektyczką...he he...dobre... no nie ważne. Małża posiew coś tam niestety ma...ale dosatał garśc leków i witamin bo jest na prawdę ok jedynie tam...taka kosmetyka.... I UWAGA!!!! zrobł mi USG i Endo 10 mm, a na lewym jajniku piękny 21mm pęcherzyk gotowy by pęknąc lada dzień :tak::-):-)...więc dr stwierdził, że wieczory na najbliższe 3 dni mamy już zaplanowane he he ;-):happy::-)
MAŁO TEGO.... konsultował wyniki przeciwciał i jest OGROMNA SZANSA, ŻE W PRZYPADKU CIĄŻY BYC MOŻE WLEWY NIE BĘDĄ POTRZEBNE.......HUUUUUUUUUUUURAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! JEST DLA NAS NADZIEJA.....
Dalej mamy starac się ładnie 3 następne cykle, do tego małż po wzięciu leków kontrolny posiew....i jeśli nic się nie wykluje to wracamy i ewentualnie drożnośc, albo stymulacja clo...ale po dzisiejszym USG to zastanowimy się bo pęchole same ładnie rosną.....
JESTEM PEŁNA NADZIEI.... JA TAKŻE SIATKÓWKĘ ZAMIERZAM OGLĄDAC...A POTEM..................:rofl2::happy::tak::happy::rofl2:...ŁOJ BĘDĄ SZMATY LATAŁY ;-):-)
MAMA ...KOCHANA JA NA ZAPAS DLA CIEBIE &&&&&&&&&&&& OBY BYŁO JAK TRZEBA!!!!
 
reklama
Do góry