reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Caro a ty do gina kiedy sie wybierasz aby potwierdzić elegancko ?? pisałam ci w smsie....
oby betka ładnie przyrastał! &&&&&

Zjola musi być dobrze! uwierz w to:)
 
reklama
Zjola u mnie też tak było...ale myślę pozytywnie. Fasolka jest i będzie!

Kinga, przepraszam, ale padłam i spałam większość drogi...jak dojechaliśmy to znowu do łóżka i wyleciało mi z głowy.
Ja mam ginka prawdopodobnie w poniedziałek. Czekam na smsa z terminem dokładnym!
Chcemy z mężem córcie zabrać i zrobić jej niespodziankę:)))
 
dziewczyny doprowadzacie mnie do zawałow.. przed samym porodem.. z emocji mialam skurcz...
zjola to co bylo to bylo przed zabiegiem, teraz fasolka ma sie dobrze...
ja po sniadanku.. ide sie napic jakiejs rozpustnej kawy i zjem ciastko.. a co... :)
 
zjola tylko spokojnie, umów się z ginem niech zadba o Ciebie i Twoją Fasolkę, może jakieś tabl żeby dobrze się tam zagnieździła, lepiej szybką interwencję wprowadzić ;) nie zaszkodzi..boisz się...ja też się bałam :( i wiesz co Ci powiem, chyba jeszcze mi nie przeszło...ale tym razem wszystko będzie dobrze ;) zobaczysz :))
 
reklama
Jaa pikoleeeeeeeee zjolaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
superrrrrrrrr..no masakra jakie tu wrazenia ostatnio,,,,wowwwwwww..oby tak dalej......

Co za wiesci z ranaaaaaaaaaaaa.....

Ja z kawa...
 
Do góry