reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
jestem po pracy..

dziękuję kochane za miłe słowa :)

nie wiem czemu raz u mnie DZIĘKI działa a raz ni....;/


Wikula z całych sił zaciskam &&&&&&&&&&&&&&& za IUI!!!

Kora super,że mężowi tak się podoba ;)
mój tez mi komplementy mówi...miłe to :)

Kahaka brawo!!i dla Ciebie i dla męża!!


pozdrawiam i mykam coś dla męża do jedzenia szykować..
 
Carolaaaa nigdzie sie nie wybieraj...zostań z nami!

Palemka jak miło,że wleciałaś ..
po cichu gratuluję córy!
podeślij trochę ~~~~~~~~~~

Zjola &&&&&&&&& za działania...
 
właśnie palemko - podeślij troszkę~~~~~~~~~~

ja dzisiaj na kolację zjem pierożki, wczoraj przywiozłam od znajomej (ona nam robi za nieduże pieniądze, pyszne, domowe peirożki i inne rarytasy:))

Czemu do mnie nie dzwonią...:(((?????????????
 
mama - z rozmowy na której byłam w ostatnim tygodniu.... To czekanie mnie wykańcza...
Ale jutro rano mam dentystę to się "odstresuję", hehehe
 
hej wam

mamita skad wiedzialas ze jestem na BB?? hyh:-p

HMMM co u mnie,,ano nic,,bylam dzisiaj ostatecznie u prezesa,nie daje zadnych szans na mieszkanie,aleeeeeeeee.....mam sie nie wynosic..odwolywac od wszystkiego..wpisalam sie na mieszkanie z gminy i mam czekac,,bo w razie wu moga dac mi to co mam teraz....bo socjalnych nie ma,,a w razie wu to oni wogole nie moga mnie wyrzucic ani tu nawet przyjsc abym sie wyprowadzila,bo nie maja takiego prawa....potem w razie sadu to musze dostac inny lokal,a prezes powiedzial,ze na najblizsze dwa lata nie ma meiszkan dla mnie,,wiec moge tu mieszkac...jak narazie....czas pokaze....

teraz moge was poczytac...

suzi słonko &&&&&&&&&&&&&&&&&& trzy,mam mocno..
carol dobrze ze juz po tej osciowej sprawie...
carol wogole co ty gadasz,,a ja sie nie staram a tu jestem...hmmm
kasiu Agatka boska:)
mama ja nie widzialam pasemek...
palemko super ze oki...
Błonka nie stresuj sie sloneczko :)

juz zapomnialam co dalej
 
Ostatnia edycja:
Koralikowa - dobrze, że nie musisz się wyprowadzać! Mam nadzieję, że formalnie zostawią Ci to mieszkanie i będziesz miała spokój!

Mama - pierożki byly pyszne:)

Zaraz się zbieram do zębologa, potem na IUI:) Pracowity dzień przede mną:)
 
reklama
Do góry