reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Wózek prezentuje się tak:
11.jpg12.jpg

Carola, &&&&&&&&&&&&&&&
 
Cześć babeczki!

Sorki, że nie pisałam ale nie miałam dostępu do kompa.
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za kciuki. Zabieg poszedł śpiewająco. Żadnych komplikacji. Teraz nie ma już nawet plamienia. Opieka w szpitalu prywatnym, to ósmy cud świata w porównaniu ze szpitalami państwowymi. Operował mnie ordynator i mam nadzieję, że w końcu coś się ruszy, bo ma bardzo dobre opinie :) Kontrolę mam za 4 tygodnie ale starać się już możemy w następnym cyklu!!! Jestem prze szczęśliwa :biggrin2: Znaczy, że za cztery tygodnie boboseksy będą pełną parą :) Mój M powiedział, że teraz to tylko trzeba zalewać formę i patrzeć, czy równo puchnie :-D i że powiesi mnie za nogi pod lampą, żeby ani kropelka nie uciekła :szok:, świr :baffled::eek:. Co prawda potem się naczytał o Zespole Downa, ale mu wytłumaczyłam, że to się też zdarza u młodych matek i żeby za wczasu nie siał paniki. Poza tym statystyki wykazują większe ryzyko wad płodu u starszych matek, bo mniej ich rodzi i stąd prawdopodobieństwo większe. A zresztą ja jestem dobrej myśli. W każdym razie widzę, że chłop się cieszy i chce się starać a to najważniejsze :)

Kasiu - wózeczek prześliczny! Pozdrów Arbuzika :)

Carol - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Buziaczki dla wszystkich
 
zjola, supeeeeeeeeerrrrrrrrrrr!!!!!! :-):-):-) więc do boju :-D a chłop niech nie myśli o chorobach itp., po co się martwić na zapas, niepotrzebnie. Trzymam kciuki za szybkie zaciążenie podczas zwisania z żyrandola :-D specjalnie dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
zjola witaj! :) ciesze się że tak dobrze po zabiegu i że taka szczęśliwa jesteś! za 4tygodnie mocno bedziemy kciuki zaciskać za ciebie. pewnie szybko sie wam teraz uda :tak: bardzo sie cieszę wiesz :)
buziak
śmieszny ten twój maż he.

kahaka bardzo ładny wózeczek! :-)
 
Kasiu - a wy już na wylocie :szok: Jak ten czas leci! Dopiero co w ciążę zaszłaś! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, aha i zapomniałam dodać, ze mebelki też śliczne :)

Kinga - mam nadzieję, że juz teraz nie będziemy długo czekać na rezultaty zabiegu. A M śmieszny, no te typy tak mają :-D
 
reklama
zjola to teraz trenujcie juz przed owulka a w owulke.. bedziesz wisiec pod sufitem :p
super ze poszlo gładko :)
macku hej :) tu juz 22 tydzien wow :)

łapcie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry