reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Strawbelka 24 :-) czuje sie super :-) zupelnie inaczej niz z Jasiem w ciazy. Caly dzien.na.nogach I zyje :-) a w pierwszej ciazy na tym etapie siedzialam w domu bo jak.gdzies wyszlam.to odrazu mnie brzuch bolal I slabo mi sie robilo. Pomijajac juz ze wygladalam.jak slon a teraz nawet sie sobie podobam czasami :-) tylko brzuch juz duzy I nie mam.sie w co ubrac :-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Straw ja miałam , w sumie dawno nie kontrolowałam ... Musiałabym sprawdzić podczas kolejnej wizyty ..
Ale mi wykryli podczas kp, po zapaleniu piersi położna kazała mi zrobić , zrobiłam usg z głupia franca , tez tylko obserwowaliśmy .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Kochane moje <3 tak miło czytać wasze słowa :*
Ja od wczoraj mam takiego doła,że nie macie pojęcia...Dziś niby nie ma plamienia ale strach mam ogromny.W zeszłym miesiącu @ podobnie się rozkręcała i dlatego tak się boję.Niestety nie mogę dziś zrobić bety bo nasze laboratorium jest przenoszone do nowego budynku i tylko pilne badania robią,a w drugim czekałabym dwa dni na wynik.Kupie chyba jednak tego sikańca ;) Mój Michał cały czas wierzy że @ się nie rozkręci i w ogóle chyba pierwszy raz aż tak mnie wspiera....Od 5 rano napisał już chyba ze cztery eski jak się czuję i że się martwi :) Normalnie aż tak wylewnyu nie jest ;) Może w końcu dorósł i dojrzał ;)
@CzarnaMadzia dziękuję :* jak przeczytałam że wchodzisz tu zajrzeć czy w końcu zaskoczyłam ;) to się pobeczałam...
@Strawbelka kochana to pewnie tylko niegroźna torbiel,gdyby lekarz podejrzewał co innego to od razu zlecił by badania.Trzymam kciuki &&&&
 
reklama
Do góry