reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Hej dziewczyny [emoji4] mam mały problem i chciałam się Was poradzić. Staramy się o maleństwo pół roku i nic. Na początku tego cyklu byłam u endokrynologa na wizycie i kazał zrobić mi badania 18-22 dc ( ponieważ owulacja zawsze występowała 14 dc ) w tym miesiącu cos mi sie poprzestawiało chyba, bo dzisiaj 19 dc chciałam się wybrać na badania a tu dostałam płodny śluz. I teraz nie wiem co z tymi badaniami kiedy je zrobić, bo jedni piszą o 8 dniach po owulacji a inni o 7 dniach przed @ pomocy [emoji85][emoji4]
 
Witam, nasz jest to również 6 miesiąc starań. Ginekolog powiedział,że jeśli po pół roku nie zajdę zrobi mi udrożnianie jajowodów, ponieważ dwa lata temu miałam cesarkę. Pierwsze dziecko w pierwszym cyklu, więc teraz jest mi bardzo ciężko,nie zdawałam sobie sprawy,że można nie móc. Teraz miesiączkę mam dostać za 4 dni, to mój 28 dc, a cykle mam 32dniowe, nie czuję żadnych objawów :( Co uważacie o tym udrożnianiu jajowodów?
 
Witam, nasz jest to również 6 miesiąc starań. Ginekolog powiedział,że jeśli po pół roku nie zajdę zrobi mi udrożnianie jajowodów, ponieważ dwa lata temu miałam cesarkę. Pierwsze dziecko w pierwszym cyklu, więc teraz jest mi bardzo ciężko,nie zdawałam sobie sprawy,że można nie móc. Teraz miesiączkę mam dostać za 4 dni, to mój 28 dc, a cykle mam 32dniowe, nie czuję żadnych objawów :( Co uważacie o tym udrożnianiu jajowodów?

Na jakiej podstawie lekarz stwierdził, że zrobi Ci drożność ? Miałaś badania ? Bo przecież nie profilaktycznie zleci ?
 
Witam, nasz jest to również 6 miesiąc starań. Ginekolog powiedział,że jeśli po pół roku nie zajdę zrobi mi udrożnianie jajowodów, ponieważ dwa lata temu miałam cesarkę. Pierwsze dziecko w pierwszym cyklu, więc teraz jest mi bardzo ciężko,nie zdawałam sobie sprawy,że można nie móc. Teraz miesiączkę mam dostać za 4 dni, to mój 28 dc, a cykle mam 32dniowe, nie czuję żadnych objawów :( Co uważacie o tym udrożnianiu jajowodów?
nigdy nie mialam tego zabiegu, ale duzo kobiet go ma i jakos udaje im sie zajsc po nim, ja znam kilka przypadkow,. gdzie kobiety nie mogly zajsc i nagle po tym zabiegu sie czesci udalo, jednak moze byc tez inna przyczyna ze nie mozesz zajsc, hormony sobie badalas? prl, progesteron, tsh? bo to nie zawsze jest taj, ze udroznisz jajowody i boom ciaza
 
Żadnych badań ! I jeszcze zkwitował,że to nie przyjemny zabieg, bo "kręci się wokół Twojej dupy kilka osób" . Byłam prywatnie, lekarz z doświadczeniem i wielką renomą .. muszę się chyba wybrać do innego. No przede wszystkim mam ogromną nadzieję,że @ nie przyjdzie ...
 
nigdy nie mialam tego zabiegu, ale duzo kobiet go ma i jakos udaje im sie zajsc po nim, ja znam kilka przypadkow,. gdzie kobiety nie mogly zajsc i nagle po tym zabiegu sie czesci udalo, jednak moze byc tez inna przyczyna ze nie mozesz zajsc, hormony sobie badalas? prl, progesteron, tsh? bo to nie zawsze jest taj, ze udroznisz jajowody i boom ciaza

Możesz napisać coś więcej o tycbadaniach? z krwi się robi?
 
Żadnych badań ! I jeszcze zkwitował,że to nie przyjemny zabieg, bo "kręci się wokół Twojej dupy kilka osób" . Byłam prywatnie, lekarz z doświadczeniem i wielką renomą .. muszę się chyba wybrać do innego. No przede wszystkim mam ogromną nadzieję,że @ nie przyjdzie ...
popieram Nessi, ze na jakies podstawie musial Ci ten zabieg zlecic, powiedzial na jakiej?
 
reklama
Kochana napierw badania ... hormony to podstawa, czasami wystarczy uregulować hormony by zaskoczyć.
Może i lekarz ma doświadczenie, ale może chce Cię trochę z kasy najpierw wydusić ;-) ;)
 
Do góry