reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2015 - z Kafeterii.

no ja pytałam:)a mnie już nie boli ale jajniki czuje na maxa a to dopiero 6dc :eek:
Mi tez sie Filip marzył ale kuzynka była pierwsza i teraz nie wiem czy chce takie samo:)1 chłopczyk bedzie miał na imię Dominik może następny Filip a dziewczynka zawsze marzyla mi sie Nikola:-)
 
reklama
Kate - może dlatego że intensywnie pracują ;) Też miałam bóle wcześniej niż owulacja, no i pózniej w owulację też+śluz+pozytywny test. No a później kilka dni po owulacji (6-7) potworny ból brzusia i jajnikow. Gorsze niż @ -.-
 
Ja w ogóle nic nie biorę tylko kwas foliowy , na razie nie ćwiczę, nie biorę długich kąpieli , jem rozważnie. Dmucham na zimne :D Wolę uważać ;)
 
a mnie to najbardziej denerwuje w staraniach, ze musimy uważać w 2 fazie cyklu;/ czyli jesli chce się zapisac na siłownię to raczej przez 2 tyg mozna chodzić spokojnie a poxniej jest juz obawa:-(
 
Ja też jestem anty tabletkowa, chociaż jak biorę CLO to kwasu foliowego też nie biorę bo w sumie nie wiem czy mogę
 
Czy ktoraś miała kilka dni po owulacji ostre kłocie jaj nika przez jakiś czas i lekkie skórcze macicy? dzis tez mnie dziwnie bolał jajnik moge miec jakas nadzieje?
usmiech.gif

ehh za dwa dni mam miec@ ale pewnie nie wytrzymam i jutro zrobie tescik bo nie wytrzymie :)
 
reklama
Kate - też tego nie lubię, na początku super, świetnie ćwiczę sobie, a później muszę się wystrzegać różnych ćwiczeń itp. Wkurzające to jest :crazy:

Kokardka - nie wiem jak to jest z tym CLO.. Poszperam trochę, jak się dowiem to dam ci znać ;)
 

Podobne tematy

Do góry