reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Umówiłam się na jutro do innego ginekologa (teraz facecik), ale ten mój zajebany pakiet w Medicover obsługuje tylko konsultację z badaniem, a na usg ginekologiczne muszę mieć skierowanie 🤦‍♀️ Co za idiotyzm... Nawet jak idę na NFZ na wizytę to mam usg robione... Sorry, za przekleństwa, ale się wkurzyłam 🤬 Pokażę mu te zdjęcia z opisami o zobaczymy co powie 😜
Testujesz w sobotę, czy mi się coś uroiło?
 
reklama
Ale czemu nie możemy mieć rożnego zdania i go wyrażać i o tym rozmawiać tylko jak się w czymś nie zgadzamy to mamy to zamiatać pod dywan? Wspieranie i pomaganie nie wyklucza przecież rozmów i nie wymaga zgodności. Nikt nikogo nie obraża, nikt nikomu nie mówi, ze ma zmienić zdanie. Dla mnie różne punkty widzenia są wartościowe. I nieustająco fascynuje mnie to jak z różnych stron można patrzeć na różne kwestie.
Można mieć różne zdanie i go wyrażać. Źle kiedy na poparcie swojego zdania snujemy hipotezy i założenia, że jeżeli ktoś A to na pewno B. Jeżeli uważasz A to świetnie, ja uważam B i też świetnie.

Pamiętajmy na jakim forum się znajdujemy, są tu dziewczyny po wielu stratach, po wielomiesięcznych kosztownych i często bolesnych zabiegach i badaniach, często z naprawdę dużą wiedzą o tym co i kiedy się w ich organizmie dzieje i jeżeli mają ochotę nazywać owulację - owulką, miesiączkę oznaczać jako @ a seks serduszkowaniem (co wynika z wklejania serduszek do aplikacji w dniu stosunków) to niech sobie go tak nazywają. Bądźmy dla siebie po prostu miłe niezależnie od tego jak kto co nazywa. Od nazywania seksu serduszkowaniem do braku edukacji seksualnej jest naprawdę spora droga.
 
No bo jakby to było po zastrzyku to mogą to być pozostałości zastrzyku. Skoro jest bez zastrzyku to może dopiero zaczyna rosnąć. Przecież to nie jest tak, że jednego dnia masz 0 a następnego 15 ;). Nie bardzo rozumiem czemu przekreślasz swoje szanse już.
Też tak myślę
 
Nie chcą mi dać estrofemu boją się że zaburza mi ładne owulację... 2 ginekologów i oboje są przeciwni estrofemowi a krytykują grubość endometrium ostatnio
Nie chcą mi dać estrofemu boją się że zaburza mi ładne owulację... 2 ginekologów i oboje są przeciwni estrofemowi a krytykują grubość endometrium ostatnio
no przy estrofemie trzeba kombinować z dawką tak, żeby pomogła na jedno i nie szkodziła na drugie. No ale wszystkie estrogeny tak samo działają. Ale jeśli nie chcesz zwiększać ich poziomu to może spróbować zwiększyć wrażliwość tkanek na nie? I tu się kłania nasze ulubione acc ;)
A doniesienia naukowe odnośnie sildenafilu w tym wypadku patrząc po metaanalizach są cóż… wątpliwe. Ale coś jest na rzeczy, bo badań ostatnio sporo, nawet znalazłam nabór na nowe w Egipcie.
 
No tu na pewno trzeba pokombinować z dawką, żeby pomogła z jednym

no przy estrofemie trzeba kombinować z dawką tak, żeby pomogła na jedno i nie szkodziła na drugie. No ale wszystkie estrogeny tak samo działają. Ale jeśli nie chcesz zwiększać ich poziomu to może spróbować zwiększyć wrażliwość tkanek na nie? I tu się kłania nasze ulubione acc ;)
A to ACC pod wpływem forum biorę od tego cyklu ciekawa jestem jaki będzie efekt 🙂

Właśnie sildenafil podobno też zwiększa wrażliwość na estrogeny zwiększa ukrwienie dlatego przykuło to moja uwage 🙂
 
Dziewczyny mam pytanie - czy któraś z Was używała globulek Hexatiab? W cytologii wyszła mi niewielka infekcja, od 6 dni stosuje te globulki zgodnie z zaleceniami gina i dzisiaj sprawdzam śluz a tam sucho jak na pustyni 😮 zastanawiam się czy to może być wina tych globulek? Niby mają w sobie kwas hialuronowy+ dodatkowo łykam kwas mlekowy, ale nie przypominam sobie żebym miała tak sucho na kilka dni przed owu 😩
 
A to ACC pod wpływem forum biorę od tego cyklu ciekawa jestem jaki będzie efekt 🙂

Właśnie sildenafil podobno też zwiększa wrażliwość na estrogeny zwiększa ukrwienie dlatego przykuło to moja uwage 🙂
Badanie na grupie 310 kobiet przy ivf mówi tak:
Metaanalizy mówią, ze efektów właściwie brak.
Ale z jakiś przyczyn się to bada.
 
3 lata starań, 3 poronienia, kilka/kilkanaście tysięcy wydanych na badania i jakby nie widzę żadnego powodu żeby było to argumentem w tej dyskusji
Można mieć różne zdanie i go wyrażać. Źle kiedy na poparcie swojego zdania snujemy hipotezy i założenia, że jeżeli ktoś A to na pewno B. Jeżeli uważasz A to świetnie, ja uważam B i też świetnie.

Pamiętajmy na jakim forum się znajdujemy, są tu dziewczyny po wielu stratach, po wielomiesięcznych kosztownych i często bolesnych zabiegach i badaniach, często z naprawdę dużą wiedzą o tym co i kiedy się w ich organizmie dzieje i jeżeli mają ochotę nazywać owulację - owulką, miesiączkę oznaczać jako @ a seks serduszkowaniem (co wynika z wklejania serduszek do aplikacji w dniu stosunków) to niech sobie go tak nazywają. Bądźmy dla siebie po prostu miłe niezależnie od tego jak kto co nazywa. Od nazywania seksu serduszkowaniem do braku edukacji seksualnej jest naprawdę spora droga.
 
3 lata starań, 3 poronienia, kilka/kilkanaście tysięcy wydanych na badania i jakby nie widzę żadnego powodu żeby było to argumentem w tej dyskusji
Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałaś. Ty używasz słów które uważasz za odpowiednie, są osoby, które używają innych. Nie stawiajmy żadnej ze stron zarzutu, że są niewyedukowane lub że powinny mówić inaczej. Każda ma racje ;)
 
reklama
Badanie na grupie 310 kobiet przy ivf mówi tak:
Metaanalizy mówią, ze efektów właściwie brak.
Ale z jakiś przyczyn się to bada.
Dzięki ☺️
 
Do góry