reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

ja myślę, że one będą jaśniały... Nie planowałam aż tak szybkiej owu 😂 endometrium na pewno jest żałosne bo dopiero skończyłam krwawić. Ale gdyby owu pojawiła się do 14 dc to by znaczyło, że moje doświadczenie na żywym organizmie jakby trochę się potwierdza 🙈
Ja bym chciała tylko zauważyć ze osoby testujące ze mną zachodzą :D
 
reklama
Ojej, niespełnione marzenie mojego męża które kiedyś obiecałam spełnić... Ja jestem bardzo nie-szalona pod tym względem... 🙄 Chciałabym, ale nie umiem... Może przez prawie zerowe libido, a po tym poronieniu też wogóle jakoś poniżej dna 🙄
Losie, ja tez mam libido jak po menopauzie i jestem mega „nudna”, lubię wygodnie w łóżku, ciepło, miękko 😅 ale czasem mam mam takie zrywy, że np wracamy z kina wieczorem i proponuję skręcić w las na szybciocha, a ostatnio po pijaku wysłałam mu SMS „idziemy do damskiej?” i poszliśmy 🤣🤣🤣 zdarza mi się to raz na pół roku a on to pamieta przez kolejne 5 lat 🙈😆 wiem, ze kręcą go takie akcje wiec czasem wychodzę poza swoją strefę komfortu 😂
 
Losie, ja tez mam libido jak po menopauzie i jestem mega „nudna”, lubię wygodnie w łóżku, ciepło, miękko 😅 ale czasem mam mam takie zrywy, że np wracamy z kina wieczorem i proponuję skręcić w las na szybciocha, a ostatnio po pijaku wysłałam mu SMS „idziemy do damskiej?” i poszliśmy 🤣🤣🤣 zdarza mi się to raz na pół roku a on to pamieta przez kolejne 5 lat 🙈😆 wiem, ze kręcą go takie akcje wiec czasem wychodzę poza swoją strefę komfortu 😂
To jest takie piękne, ze nie mogę <3

Ja do dziś pamietam jego: „ale po co?” jak mu powiedziałam co chcialabym
 
Losie, ja tez mam libido jak po menopauzie i jestem mega „nudna”, lubię wygodnie w łóżku, ciepło, miękko 😅 ale czasem mam mam takie zrywy, że np wracamy z kina wieczorem i proponuję skręcić w las na szybciocha, a ostatnio po pijaku wysłałam mu SMS „idziemy do damskiej?” i poszliśmy 🤣🤣🤣 zdarza mi się to raz na pół roku a on to pamieta przez kolejne 5 lat 🙈😆 wiem, ze kręcą go takie akcje wiec czasem wychodzę poza swoją strefę komfortu 😂
To ja jestem nudna - łóżko, ewentualnie sofa i na tym koniec. Ja musze mieć wygodnie i ciepło 😂
 
reklama
60427930-EEFB-40AD-984C-E3F7C5B3490B.jpeg
 
Do góry