reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jesteś 4 dni po owulacji. Nic co teraz się dzieje w Twoim organizmie nie jest związane z ciążą bo nie ma jeszcze szans żeby była [emoji2356]
W najbardziej sprzyjających warunkach do zagnieżdżenia dochodzi 6 dni po owulacji, a produkcja bety czyli hormonu odpowiedzialnego za wszystkie objawy ciążowe wykrywana jest minimum 2 dni po zagnieżdżeniu [emoji2272]
Dużo białego mlecznego śluzu, to chyba jednak nie ciaza
 
reklama
Wszystkie tu marzymy o ciąży ale taka zbiorowa histeria z wyszukiwaniem objawów tam gdzie jeszcze nie ma szans ich być kończy się często łzami i rozpaczą, a po co [emoji2356]
Zazuu nie wywołuj z lasu wilka... [emoji23]
Dzisiaj w toalecie również szukałam symptomów.
Dziewczyny kamann.. wiem, że trzeba twardo stąpać po ziemi, ale marzenia przecież nic nie kosztują.
Ja tam lubię sobie pomarzyć. Polecam [emoji6]
 
Zazuu nie wywołuj z lasu wilka... [emoji23]
Dzisiaj w toalecie również szukałam symptomów.
Dziewczyny kamann.. wiem, że trzeba twardo stąpać po ziemi, ale marzenia przecież nic nie kosztują.
Ja tam lubię sobie pomarzyć. Polecam [emoji6]

Ja tam sobie marze o różnych rzeczach, nie widzę związku jednego z drugim [emoji2368]
 
Wszystkie tu marzymy o ciąży ale taka zbiorowa histeria z wyszukiwaniem objawów tam gdzie jeszcze nie ma szans ich być kończy się często łzami i rozpaczą, a po co [emoji2356]
No wiem, wiem... 🙄
Jak rozumiem jesteś naszym grupowym głosem rozsądku. I dobrze, serio- jesteście potrzebni.
Ale my niepoprawni marzyciele również;)
To mój pierwszy cykl starań po cp, histeroskopii Itd. Stąd przesądny, może trochę, entuzjazm.
 
Mnie wczoraj zakuł dwa razy jajnik, jakieś trzy dni przed czasem na owu. Dzisiaj o tej samej porze już stały ból. I teraz się zastanawiam czy komórka jajowa została uwolniona już wczoraj, czy dopiero dzisiaj. Nie miałam już wczoraj siły na seks, ale dzisiaj już bym coś pokombinowała. Naczytałam się ostatnio,że komórka jajowa żyje czasem tylko 6h i już mi się odechciewa jak pomyślę, że mogłam ja przeoczyć:(
 
Nie rozumiesz.
Nie chodzi o marzenia czy rozsądek.
Nawet siła najsilniejszych marzeń nie ma nic wspólnego z objawami 3 dni po owulacji bo tam nie ma szans być żadnej ciąży.
To kwestia tego jak natura wymyśliła ciążę, a nie tego czy ja się kieruje rozsądkiem [emoji2296]
No wiem, wiem... [emoji849]
Jak rozumiem jesteś naszym grupowym głosem rozsądku. I dobrze, serio- jesteście potrzebni.
Ale my niepoprawni marzyciele również;)
To mój pierwszy cykl starań po cp, histeroskopii Itd. Stąd przesądny, może trochę, entuzjazm.
 
Ja tam sobie marze o różnych rzeczach, nie widzę związku jednego z drugim
emoji2368.png
Związek jest taki:
Wylazła mi opryszka... myślę sobie skoro moja siostra miała w ciąży i ja w poprzedniej nieudanej też to może i teraz jestem w ciąży. Pomarzę sobie, że jestem. A co. Bo po co mam marzyć, że nie jestem.
@ jak ma przyjść to i tak przyjdzidzie.
 
Mnie wczoraj zakuł dwa razy jajnik, jakieś trzy dni przed czasem na owu. Dzisiaj o tej samej porze już stały ból. I teraz się zastanawiam czy komórka jajowa została uwolniona już wczoraj, czy dopiero dzisiaj. Nie miałam już wczoraj siły na seks, ale dzisiaj już bym coś pokombinowała. Naczytałam się ostatnio,że komórka jajowa żyje czasem tylko 6h i już mi się odechciewa jak pomyślę, że mogłam ja przeoczyć:(
To po co czytasz i psujesz sobie głowę ja nie czytam i kocham się z mężem co 2-3 dni wiem kiedy przypuszczalnie mam owu i działam już nie czytam żeby się nie nakręcić bo to tylko później powoduje u mnie histerię przy @
 
Jak w lutym byłam w ciąży to z 3 dni przed testem miałam straszne gazy, wyczekuj zatem [emoji41]
Związek jest taki:
Wylazła mi opryszka... myślę sobie skoro moja siostra miała w ciąży i ja w poprzedniej nieudanej też to może i teraz jestem w ciąży. Pomarzę sobie, że jestem. A co. Bo po co mam marzyć, że nie jestem.
@ jak ma przyjść to i tak przyjdzidzie.
 
reklama
Do góry