reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Tester śliny czy jak kto woli, mikroskop owulacyjny na ślinę :) . Próbke śliny nakłada się na soczewkę mikroskopu, czeka się, aż wyschnie i sprawdza się obraz. Gdy widać tak zwane paprotki, to zbliża się owulacja (wyższe stęzenie estrogenu podajże w organiźmie) a gdy są dni niepłodne to widać takie kropeczki. Przed okresem się też zdarzają paprotki (zazwyczaj dzień czy dwa przed) ale nie jestem pewna czy tyle dni przed okresem też
A co miałyby oznaczać paprotki przed terminem miesiączki?
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy w trakcie starań odlozylyscie całkiem alkohol czy np nie gardzicie jedna lampka wina lub piwem? :)
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy w trakcie starań odlozylyscie całkiem alkohol czy np nie gardzicie jedna lampka wina lub piwem? :)
Nie gardzę niczym co ma % w sobie 😂 a tak na serio to na początku starań trochę się bałam pić po owu, ale dziewczyny tutaj wytłumaczyły mi że nie ma się czego bać i nie można w ten sposób zaszkodzić ewentualnej wczesnej ciąży 😉 Jem sushi, pije drinki, żyję i bawię się 💛
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy w trakcie starań odlozylyscie całkiem alkohol czy np nie gardzicie jedna lampka wina lub piwem? :)
Na poczatku prawie z wszystkiego zrezygnowałam ale po pierwszej wizycie u gin przestałam przesadzać 😅 wszystko mi na spokojnie wytłumaczyła a tutaj na forum tylko wszystko się potwierdziło. Nie ma co rezygnować z wszystkiego :)
 
reklama
Do góry