reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny Pamiętacie jak mówiłam ze nam ktoś prąd podprowadza?? Teraz jestem pewną na sto procent ze nam kradli prąd w zeszłym roku..
W zeszłym roku w 5mscy zuzylismy 1800kw a teraz w 9moesiecy zuzylismy 1775kw ... Tylko jak to tym chu.. udowodnic
 
reklama
jazza: widać, że miałas baaaaardzo udany weekend :) No i fajnie :) Dla takich chwil człowiek żyje :) A zmęczenie w końcu przejdzie ;) Pięknie opisujesz swoje odczucia i emocje związane z twoim mężczyzną, widać, że się bardzo kochacie :)

kasik: już blisko do rozwiązania :) Szybko zleci. A jak się czujesz? Ostatnie tygodmie ciązy potrafią dać w kość :( Wszystko już przygotowaliście na przyjscie maluszka?

watpliwości: mikrodermabrazja to bardzo dobry zabieg, który powoduje, że skóra jest jaśniejsza i zdrowsza. Polecam. Opuchnięta nie powinnaś być,ale będziesz miała suchą skórę, więc dobrze mieć pod ręką coś na to. A z tą kradzieżą prądu to chyba po fakcie ciężko to udowodnić :( No chyba, że to trwa nadal to wtedy można próbować.

lux: jak na froncie @? Nadal cię gnębi i chce pokonać? Ja ostatnio w nocy wstawałam przez @ :/

missiiss: biedna ty :( No znowu sie cos przyplątało :( Zdrówka, zdrowka i jeszcze raz zdrówka :)
 
Czuje sie jak wielki parowoz;) wiekszosc mam ale jeszcze niegotowe wozek zamowiony do odebrania, ciuchy ju prawie gotowe jescze osfatnie pranie . Lozeczko w wekend zlozymy i tak niby wszystko jest ale jescze nie;) Torbe musze jeszcze spakowac
 
kasik: torba to podstawa :D Teraz fajnie, bo nie ma mrozu, więc też trochę łatwiej spakować się do szpitala. A kto wie, może w marcu będzie już zupełnie wiosennie :) A jaki wózek zamawiałaś? Widzę, że praktycznie wszystko masz gotowe :) No i dobrze ;) To już ostatnie chwile dla parowozu, później będzie już lżej ;)

Dziewczyny, a co tu tak cicho? Gdzie się podziałyście?
 
Jugoslawa dziekuje kochana :*:-) no kochamy sie przeogromnie :-) a zmeczenie i niewyspanie w takich chwilach jest malo istotne :-), wyspac sie mozna, ale szkoda zycia na sen, trzeba czerpac z niego pelnymi garsciami, aby niczego nie zalowac :-) a ja sobie podsumowanie zycia robilam z racji moich urodzin i wiem, ze bylo szalenstwo, ale niczego nie zaluje;-) ale tu gdzie jestem teraz podoba mi sie najbardziej :-) ze tez nachodzi czlowieka na takie przemyslenia haha :-D cicho tu to prawda i to nie jest fajne, ale coz zrobic...

Kasik Ty juz na finishu i swietnie, jeszcze troszke i przytulisz swoje szczescie:tak: i widze, ze juz prawie wszystko gotowe:tak:

Uciekam spac, bo padam ze zmeczenia ;-).

Dobranoc :-)
 
reklama
lux: współczuje, że tak cię męczy :( Dobrą wiadomością jest to, że z każdym dniem powinno być lżej i mniej. Tak więc byle do kolejnego dnia. Ja ostatnio też miewam bolesne i dosyć obfite :/ W zasadzie 1 i 2 dnia nie rozstaje się z termoforem. Trzymaj się kochana. Może to ostatnie podrygi @ i dlatego chce sobie użyć.

jazza: bycie szczęśliwym i spełnionym człowiekiem jest baaardzo ważne. Też jestem zdania, że trzeba korzystać z życia, bo raz, że jest stosunkowo krótkie, a dwa, że mamy je jedno - przynajmniej według stanu na dzisiaj :)

Dobrej nocy dziewczyny.
 
Do góry