reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Witajcie kochane:-)


Missiiss dziekuje kochana za zyczenia :*. Widze, ze u Was remont wre, trzymam kciuki, aby wszystko szybko zostalo wykonane jak sobie zamrzyliscie, a co do kolorow haha to ja mam pomysl na ta kuchnie, ale kazdy ma inny gust- ja bym widziala to tak, ze sufit na czarno, dwie sciany na bialo i dwie na czerwono, taki misz masz ekstrawagancki, ale by wygladalo bombowo:-). Zdrowka kochana:tak:


Julia dzielna masz corcie, ze tak ladnie zniosla i dentyste i pobieranie krwi;-)


Jugoslawa oj swietowlaismy kochana na calego, a zmeczenie dzis jest przeogromne, ale radosc i szczescie jeszcze wieksze:-D


Lux bardzo mi przykro kochana, ale nie ma tego zlego, zobaczysz niedlugo sie uda Tobie i nam wszystkim. Mam nadzieje, ze szybko sie dogadacie z m, czasem sa takie chwile, ze ciezko sie dogadac, a powod wychodzi z czasem


Watpliwosci nielzy maraton sobie zaplanowaliscie na te trzy dni kochana, el to sa mimo wszystko same przyjemnosci i anjwazniejsze, ze sporo rzeczy juz zalatwionych. Ciesze sie, ze tak ladnie Wam idzie organizacja wszystkiego, oby tak dalej, a potem piekne wspomnienia beda i piekny dzien przed Wami. Zdrowka zycze. Dobrze Wam zrobi odpoczynek od staran, takie odpoczynki i wyluzowanie zawsze dobrze robia:tak:


Hana zobaczysz wrocisz juz niedlugo na porodowke, moze nawet na ta sama, uszki do gory, pozytywne myslenie i cyc do przodu:tak:


Blair juz trzecie miesiac kochana u Ciebie, ale ten czas leci, ciesze sie, ze tak ladnie wszystko sie uklada u Ciebie. Fajnie, ze masz tescia ginekologa to tez wazne, bo na pewno zajmie sie Toba lepiej niz inni lekarze:tak:


Anula wspolczuje bolu glowy kochana, goraca relaksujaca kapiel, jakas relaksujaca muzyka, sen to najskuteczniejsze sposoby jakie znam. Mi tez sie wydaje, ze u Ciebie to an tle nerwowoym moze byc, bo za duzo rzeczy spadlo na Ciebie ostatnio i to rzeczy stresujacych, a na to ciezko czasem znalezc lekrstwo. Kochana powiem Ci, ze mnie moja poprzednia praca wykanczala strasznie, bylam wiecznie zestresowana, bo chociaz zapeirniczalam jak maly parowoz, zostawalam po godzinach (za ktore mi nikt nie placil, bo przeciez bylam na zleceniu), najwiecej ze wszystkich i ogarnialam szereg rzeczy poza moimi obowiazkami z umowy to mialam taka porypana szefowa, ze przypierniczala sie o byle co... wielka ksiezniczka wiecznie niezadowolona, ktora byla kiedys biedna jak mysz koscielna, a podlapala bogacza i dla kasy z aniego wyszla i szastala pieniedzmi jak mogla, chwalac sie wokol co to ona ma, w pracy pojawiala sie po poludniu, kolo 14 zazwyczaj pelna wigoru, bo wyspana i zdziwiona, ze inni pracujacy od 8 byli juz zmeczeni, wszyscy sie zastanawiali z jakim humore przyjdzie, bo jak miala zly to wszystkim sie obrywalo.. o wszystko sie przywalala..i tylko myslala jak nam pensje ucinac, a obowiazkow dodac.. juz nie wspomne ze w zeszle wakacje na czas wakcje zgodizlam sie na obnizenie pensji, a od w rzesnia mialam miec z powrotem taka samo i to mi obiecala, to we wrzesniu chciala mnie oszukac probujac wmowic, ze zgodzilam sie na mniej, w koncu jak zagrozilam odejsciem i powiedzialam, ze mija sie z prawda to dala mi tyle samo, ale jak w grudbiu uslyszalam, ze ma zamiar dodac mi obowiazki i uciac pensje to odeszlam z dnia na dzien. I byla to najlepsze decyzja. Ju nie wspomne, ze czesc ludzi tam to byla nie do zneisienia, kazdy donosil na kazdego jak w przedszkolu jakims. Teraz czuje sie szczesliwa w tej pracy, mam mnostwo rzecz, obowiazkow, ale wykonuje je, ludzie mili, praca doceniana i ja chociaz wiadomo, ze pod koniec dnia czy tygodnia jestem zmeczona, ale mam satysfakcje i nie zabieram pracy do domu, czyli nikt mnie w domu nie meczy telefonami czy mailami itd.:no:

Dobrze, ze z nami zostalas i zoabczysz uda nam sie spelnic nasze marzenia kochana.:tak:

Zdrowka dla synka:tak:

A z psiakiem to masz wesolo haha:-D. Moj tez ma takie adhd, po podworku wszystko roznosi, biega jak szalony, raz go slysze z jednej strony jak szczeka, zaraz zueplenie z innej i na wszystko szczeka, nawet na wlasny cien czasami:-D


Julia ja tez uwielbiam zakupy i ciuchowe i do domu cos kupic, potem oko ciesza takie cacka:-)


Jugoslawa ciesze sie, ze udal Ci weekend kochana i dziekuje za zyczenia, najwazniejsza jest pamiec, bo to zawsze mile jak ktos sklada zyczenia, a M no licze, z ebedzie mi nagie tance odstawial haha . A do alkoholu tez nie mam glowy, ale tez mnie do niego nie ciagnie, okazyjnie wypije winko albo martini albo szampana i wystarczy. W ten weekend, a zwlaszcza w sobote troche wypilam, ale troche:-)


No witam sie dopiero. Weekend byl mega, jestem przeszczesliwa:-D. W piatek cudowny wieczor z M i wspolne wyglupy i byl tkai romantyczny, w sobote impreza w klubie,M razem ze znajomymi przygotowali mi taka niespodzianke, ze az sie poplakalam. Wybawilam sie, wyszalalam, wytanczylam, ale najbardziej cieszylo mnie spojrzenie mojego M keidy ze mna tanczyl i za kazdym kiedy na mnie patrzyl, czulam sie wyjatkowo i trzymal jak swoj najwiekszy skarb. W wczoraj obiad w moim tata i rodiznka M, a potem jeszcze swietowanie z M wieczorem. Torty udalo mi sie pyszne zamowic, z bita smietana i owocami. No i witam sie juz jako 30tka, ale czuje sie na 20 hahaha nie zartuje. Zmeczona jestem i niewyspana, ale mam to gdzies, bo bylo warto i dzis czuje sie najszczesliwsza pod slonce:-D,



Milego dnia:-D
 
reklama
Tak sie przywitam i pozdrawiam
Zamleduje ze zyje.czasami was podczytam ale przy waszej produkcji nie da rady;)
Miss- zdrowka
Blair - widze u ciebie tez z gorki
Ja powoli zbilzam sie ku koncowi
 
KasikZ przypomnisz mi na kiedy masz termin?:) szyjka jeszcze trzyma dobrze?:) ale ten czas leci ..

Julka - podoba mi sie to ze tak super daje sobie radę z dziećmi :-) Kobitka na prawdę nie ma w życiu łatwo .. straszak ma padaczkę i 3brazy dziennie musi przyjmować leki. Bardzo fajny rozsądny chlopczyk, bawił sie ze mną od razu jak.przyszłam :)dostał od nas 4 kinder jaja i tak sie z tego cieszył aż miło było patrzeć :)oczywiście wszystkie otwarte musiały byc i sprawdzanie co tam ma:) oprócz choroby synka jeszcze wiele utrudnień ma w życiu i na prawdę podziwiam ja ze tak wspaniałe sobie radzi :)

Idę dzisiaj chyba do kosmetyczki na mikrodermabrazje .. boję sie troszkę ale na brodzie prEd małpa mam zawsze prychole i mo trochę przebarwien zostało i chcialabym zmniejszyć je troszkę do ślubu .
Także mogę byc dzisiaj czerwona i opuchnieta hihi :p
Raz sie żyje :D
 
Hej ja z lozka sie witam. Zyje ale ledwo... goraczka 38,7... dostalam antybiotyk wiec obecnie mam dwa... ide lezec jak mnie glowa przestanie bolec to poczytam obecuje
 
reklama
Do góry