reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Noelka
No niestety taka niesprawiedliwosc jest. Ja tez obstawiam ze racxej to po znajomosci...

Dziewczyny chyba bede miala coreczke!!!! Ąaaaaaaaaa :-D ale narazie ciiii ;-) wzial mnie w koncu na usg fajny mlody lekarz wybadal wszystko ladnie. Szyjka nieco skrocona ale jeszcze dluga. Ufff szew spokojnie bedzie mozna zalozyc. W piatek posiew i za tydzien szew. I mnie ostatni raz tutaj widza...
Jezu chyba cora! Boze!:-D nic tam miedzy nogami nie eidac jak narazie i glowka wieksza i przyszedl ten stary pierdziel i tez mowi dziewoja jak na jego oko. Bo wieksza glowka bo chlopcy maja mniejsze i tam nic sie nie majda. Ale mam czekac do 22 tc zeby sie bardziej upewnic. No cirkawa jestem...
 
Hej:)
Miss aaaaa super :DD bd dziewucha jak się patrzy :-)
Noelka tak to jest w tych czasach...nic nie poradzisz..jedna wielka niesprawiedliwosc...;/
Moniusa testuj testuj kciuki zaciskam :)
Jazza Gratuluję decyzji..zapewne nie była latwa ale dawac się wykorzystywać za marne pieniądze..ile mozna..zobaczysz szybko coś znajdziesz:)
Dziewczyny nie mogę czytać o sexie bo mam celibat po plamieniu...bozzz...zazdroszczę Wam :p

A ja czuje się lepiej od 4 dni i mnie to martwi...jej jak wymiotowałam źle..a jak brak mdłości jeszcze gorzej...!! juz mam najgorsze mysli...sorcia ze zrzędze ale nie mam komu się wygadac...:-(
 
noelka, Bożeee gdzie ta sprawiedliwość... :/

mississ, super!!! hehe jak na zawołanie :))! gratulacje :*!

Tinuś, w ciąży czuje się na zmianę - raz dobrze, a raz źle! NIe denerwuj się spokojnie! :) :*


Mnie znów zaczął boleć brzuch, nie wiem czy robić ten test.. czy jest sens...
 
Dziewczyny, no pewnie coś kombinowała... ale i tak jest mi przykro, że takie rzeczy się dzieją :/ dobra, przestaję już marudzić

Missiiss, gratuluję córeczki :) ale fajnie :)

Tinuś, dlaczego się martwi to, że lepiej się czujesz?
 
Noelka oczywiscie wyrocznia internet posłużyla jako źródło wiedzy, informacji...a tam ze zanik objawów może oznaczać obumarcie płodu..i po co mi to było czytać!! wiem , że to głupie ciągle się zamartwiać ale co ja zrobie , że tak panikuje:-( Muszę mysleć pozytywnie bo przecież tego co ma być czy się stać nie zmienię...;-)
 
noelka: o kurczę niezbyt fajnie z tą pracą :/ A byłaś pytać czy można właśnie gdzieś przejść? Bo skoro jej się udało to może i tobie się uda? Zresztą albo miała farta, albo znajmości albo z kimś sypia - no niestety taka rzeczywistość :/

missiiss: córka! Ale fajnie! Mam nadzieję, że się potwierdzi i będziesz miała wymarzoną córeczkę :) Ba! Należy ci się :D :)

tinuś: to normalne, że się martwisz :) Tylko spokój może nas uratować :) Musisz znaleźć to coś co pozwala ci się uspokoić kochana, bo to dopiero początek ciąży :) Musisz być twarda :) Dobrze, że się lepiej czujesz :) Możesz jakoś wykorzystać ten czas :) Nie czytaj głupot w necie.

moniusia: wiesz to od ciebie zależy. Jak chcesz poczekać np. do jutra i dasz radę to poczekaj, a jak nie to rób i tyle. Nie ma innej opcji :) No możesz jeszcze nie robić, ale niepewność jest zła :/

Ja już po kontrolnej wizycie u gin. Jest pęcherzyk ładny, dorodny, który powinien pęknąć w przeciągu 24 - 48h. Owulacja mi się chyba przesunęła, bo dzisiaj dopiero 8 dc :|
Chyba ta cała stymulacja CLO tak przesuwa u mnie. Endometrium też mam ładne - prawie się rozpłakałam jak gin powiedział, że mam takie ładnie endometrium jakbym była w ciąży. Tak bym chciała...
No nic mamy się starać, a za tydzień na kontrolę czy jajko pękło i czy nie ma torbieli. No i mam zbadać prolaktynę i progesteron.
Fajnie, bo trochę pozytywnych informacji na koniec roku :)

Wracając do domu wywinęłam orła na ruchomych schodach, które nie działały i boli mnie kolano!
 
Tinus nie wolno Ci czytać bzdur z neta. Czytaj tylko nas :) i nie martw się :) Miss gratuluję córeczki! Będzie parka, super :) Moniusia, nadal trzymam kciuki :) mnie dziwnie boli brzuch, chyba coś z jelitami.
 
reklama
Tinus
Dzieki :-) oby nic jej nie wyroslo. A co do zmartwiem skad ja to znam... mdli zle nie mdli jeszcze gorzej ;-)

No moniusia zapoczatkuje tu dobra passe i bedzie cacy :-D poleca julcia aaschlee jazza jugoslawa anulcia watpliwosci noelka i reszta :-D tylko bedziemy sie smiac ze idzie jak burza :-):-D

Moniusia
Rob co ci zalezy...jutro i tak bedziesz musiala zrobic przed nieopijaniem sylwestra :-)

Jugoslawa
:-D no i gitarrrraaa :-D teraz chlopa trza wymolestowac ;-) wiec upojnej nocy zycze :-D nie szalej na schodach z emocji prosze :-)
 
Do góry