reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lux
Wlasnie podjelam decyzje ze zmieniam lekarza i szpital na polanice zdroj. Kolezanki mojej mamy corka byla bardzo zadowolona i da mi namiary. Bo to obled jakis jest. Juz mam dosc nerwow. I takiej gatki szmatki z lekarzami malopowaznymi a kuzwa wszyscy to doktorzy.... dramat. Niech mi tylko zaloza ten szew i nie spieprza sprawy o to sie teraz bede modlic. Ale psychicZnie mam juz dosc. Lekarze cie jak smiecia traktuja...

Jugoslawa
Ta to aparatka. Ma kroplowe bo ja czacha boli przychodzi polozna pyta jak sie czuje ona mowi ze lepiej. Za chwile dzwoni do meza i placze ze sie zle czuje i jej kroplowa nie pomaga. Laska w 15 tc... maz przychodzi opierdala go ze nie taki noz jej przywiozl ze lyzeczke z rozowa koncowka a nie zielona, ze co on jej za majtki przywiozl przeviez te na okazje ma pod ssuszarka w szufladzie! Biedny ten chlop. Nie wiem czy sie przy nas popisuje czy jak... a juz dwojke dzieci ma. Ale mowi ze cudzych bachorow nie lubi tylko swoje perelki. Padam... aparatka. A co do szpitala to oni nawet chyba nie wiedza po co ja tu jestem. Ze z bolami i usg nawet mi nie zrobili a wczoraj powinni. Banda idiotow. Lecz sie w polsce i donos zdrowa ciaze-graniczy z cudem. Ja juz zdecydowalam w styczniu zmieniam lekarza i szpital na polanice zdroj. Bo mam tego poprostu dosc!
 
reklama
mississ, masakra jakaś ;/ oni w ogóle nie przejmują się danym przypadkiem tylko byleby odbębnić ;/ porażka ;/ Kochana musisz to przetrwać jakoś :)
ja to w ogóle jakoś ostatnio byłam u gina to w mojej karcie były wyniki cytologii jakiejś innej starszej babki o tym samym imieniu i nazwisku.. i babka się ze mną kłóciła, że już miałam robioną i pokazuje mi wynik, ja w szoku, ale patrzę cytologia dobra, ale pesel nie ten. I mówię jej, a ona o matko zamienione karty chyba.. A gdyby cytologia wskazywała na jakieś cholerstwo? Przecież bym tam zeszła... samo to, że pokazała mi czyjeś wyniki u nas w miasteczku wszyscy się znają, więc to też tak nie powinno być. Ale rozumiem, że to tylko ludzie, mogą się pomylić .. ale wszędzie słychać historie z tą służbą zdrowia.. eh ;)

Jugosława. niby jest to wszystko takie skomplikowane, ale może dlatego żeby później doceniać tak jak trzeba, nie wiem :( :*


Nic mnie nie boli brzuch, nie mam takiego uczucia, że zaraz dostanę @ , oby to była prawda...! Spodziewajcie się między 19-20 mojego wpisu ;p Przetrzymam od 16 gdzieś sikanie żeby był najbardziej wiarygodny wynik.. eh.. stresy, stresy, byleby się opłaciły.. :)
 
missiiss: niezła agentka z niej :D Niestety są tacy ludzie :/ Miejmy nadzieję, że kocha swoje dzieci i dobrze się nimi opiekuje, że jest troskliwą matką. No i miejmy nadzieję, że mąż ją kocha i lubi takie kobiety :D Dobra decyzja ze zmianą lekarza :)

moniusia: to czekamy, czekamy i &&&&&&&&&& zaciskamy :D:D:D
 
Miss, ja i tak Cię podziwiam, że tyle dalas radę wytrzymać! Ja bym czuła się jak w czeskim filmie na Twoim miejscu. Ty powinnas się cieszyć ciąża, a nie denerwować :( Moniusia trzymam kciuki! Jugosława-mimo bólu głowy wczoraj zmusiłam się do seksu, jak trza to trza :D bo miałam mega ochotę :) a kawę pije rzadko i to tyko rozpuszczalną lub latte.
 
Czesc babeczki.

Miss wspolczuje przejsc :tak: oby teraz juz bylo tylko lepiej

Moniusia kciuki :tak:

Ja nie mam dane pospac bo Kurier dzwonil jak glupi.Ten domofon dzwoni tak ze nawet umarlego by obudzil
 
Miss wapolczuje przezyc moze zmien ten szpital rzeczywiscie. Mnie tylko na poczatku na izbie wkurzyli ja mowie ze brzuch twardy itd a oni ze tak moze byc sie przejeli. Dopiero jak im cala historie opowiadam moich ciaz to im checi wrocily
 
Aschlee jak tam młoda? Współczuję, że nie możesz się wyspać. Mnie kiedyś wcześnie rano walnieta szwagierka obudziła. Miałam wtedy wolne, chciałam odespac. Myślałam, że ją udusze! Zjadłam właśnie wczorajsza zupkę, mniam.
 
Witam Was :)

Anula88, o kurczę, co za tekst... na pewno doczeka się rodzeństwa :)

Miissiiss, masakra.. mam nadzieję, że w innym szpitalu będzie lepiej!

Moniusia, czekam na Twoje testowanie :D

A ja się dzisiaj wkurzyłam... Przypadkiem dowiedziałam się, że dziewczyna, która w moim dziale miała być tylko do końca roku (ze względu na redukcje), przechodzi do innego działu... :( a ja po styczniu zostaję na lodzie, jeśli nic nie znajdę... Ona była w firmie dużo krócej ode mnie, nawet jeszcze nie obroniła pracy mgr. Ech i gdzie tu sprawiedliwość?!
 
reklama
No ona akurat nie jest rodziną nikogo z firmy.. Ale może się z kimś zgadała, że będzie wolny etat, jak ja byłam na urlopie przed Świętami.. Ech, smutno mi po prostu :(
 
Do góry