reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugoslawa kochana kciuki za jutrzejsza wizyte:tak:

Lux normalnie i ja sie posikalam ze smiechu. Tez mam rozne opowiesci, ale nie wszystkie wiaza sie z moim M, wiec zamilkne.;-)

Anula moja przyszla tesciowa to tez wybryk natury, M nie jest jedynakiem, bo ma jeszcze siostre, ale tesciowka byla od zawsze nadopiekuncza, wszystko za niego robila, skakala wokol niego i krytykowala wszystkie dziewczyny, z ktorymi byl, mnie tez nie oszczedzila, nie mogla znalezc powodow do krytyki to sobie je wymyslila. Z moim poprzednim narzeczonym mieszkalismy sami, a z M niestety nie, bo mieszkamy u mnie z moim ojcem, ale on jest spoko.Ja na poczatku zwiazku bywalam u niego to ona nie pukala, wchodzila kiedy chciala i szperala mu w rzeczach, raz znalazla prezerwatywy i jak wyszlam zrobila mu wyklad, z ekilku brakuje... no czy to jest normalne? chlop dorosly mial sie z tego tlumaczyc?i w ogole jak glupia trzeba byc, zeby przyznac sie synowi, ze sie szperalo u niego i wymachiwac mu czyms takim i sie przyznawac? na szczescie on tylko odpowiedzial, ze strzelalismy nimi do celu kto dalej strzeli :eek: normalnie parodia jakas. Ja sie nie dalam jej podporzadkowac od poczatku, a kiedys jak wyszla z domu to zrobilismy to na stole w jej salonie hahahaha zemsta jest slodka :-D
 
reklama
Jazza ja pikole ... dobra jest ... wscibskie babskoo ... grr

Noelka a po rozpakowaniu ptezentow moj 7 letni syn pelen radości bo dostal to o czym marzyl,usiadl na fotelu i mowi " tak naprawdę to chciałbym dostać pod choinkę brata zamiast tych zabawek" uwierz mi ze wrypalo mnie w podloge .... skwitowalam ze w następny roku na pewno dostanie ... no serducho wykrecilo jak sciere ....
 
Nom, sie napisala poprzednio ii tablet zawiesil sie po alercie ze slaba bateria.

Co do tesciowej - my jeszcze nia mieszkamy ale juz nie dlugo. Jak sie kochamy to zdaza sie mi byc glosno. Maz mnie ucisza ale ja i tak swoje :-)

Aschle, niech mala szybciej zdroieje

Kciuki za sizyty lekarskie i badania.
Dobranoc
 
Hej dziewczyny :-) przez święta prawie zaglądałam a tu tyle napisane :-)
Mississ dobrze, że podjechałaś do szpitala, mam nadzieję, że szybko ci założą szef i będzie ok &&&&
Aschlee zdrówka dla córeczki :-) i lekkiej nocki w pracy
Lux nieźle sobie z teściową rozmawiacie hahaha
Jugoslawa &&&& za wizytę, będzie ok :-)
No i trzymam kciuki za resztę dziewczyn czekajacych na owu, niech będzie udana :-)
Moniusia testuj, życzę ci || :-)
Anula taki tekst potrafi zabolec ale mam nadzieję, że marzenie synka i wasze wkrótce się spełni &&&&&

Ja jestem wykończona tym świątecznym długim weekendem, ciągle goście albo my musieliśmy latać, nie było kiedy odpocząć :p a groszek mi teraz zaprotestował i od 2 tyg nie mogę patrzeć na mięso, a lubilam prawie każde :-) dobrze, ze było dużo ryby w święta i salatek :p
 
Jolasia no mam nadzieje ze teraz juz bedzie z gorki :)

Julia Ty tez teraz nocki masz?
 
Ostatnia edycja:
Miss kochana teraz bedzie z gorki zrobia ci ten szew i bedzie git!!! I dobrze ze szybko reagujesz!!!! Trzymaj sie sloneczko:*

Jugoslawa oby ladnie pekly i czekam na wiesci jutro z wizyty;-)

Jolasia dokladnie kazdy organizm jest inny...mam nadzieje ze twoje leki na ciebie zadzialaja;-)

Moniusia nie przyjdzie zobaczysz;-) i z pieknymi wiesciami wejdziesz w nowy Rok;-)

Anula kochana juz niepogladam jajeczek, dalam sobie spokoj...lekarz zapisal mi zastrzyki i koszt 300zl 2 zastrzykow...narazie daje sobie spokoj...jak sie nieuda przez pare miesiecy jeszcze to wtedy moze wroce do lekarza...zobaczymy..
Co do planow narazie nic niemamy...jak niewypali sylwester u znajomych to w domku;-)
O kurde ale syn powiedzial...widzisz dzieci sa madre...moja tez by chciala rodzenstwo...

Aschlee ja mam teraz popoludniowki...jeszcze jutro i 2 dni wolnego;-) potem 2 dni do pracy i znow 3 dni wolnego;-)

Kornelia kochana super ze u Ciebie wszystko w porzadku...


Kochane teraz tak siedze i sie zastanawiam czy dobrze robie ze na chwile pasuje ze staraniami?
Znaczy bardziej chodzi o leki bo u nas nic sie niezmieni bedziemy ladnie do konca sie bawic;-) a moze tez dlatego bo moja podswiadomosc mowi ze moze sie uda jak spasuje??!! Ehhh:/
 
Julia kurcze zazdaszczam wolnego ;) trzymam kciuki kochana aby wyluzowanie pomoglo w ujrzeniu 2 pieknych kreseczek :tak:

Kurde Kobietki tak czytam te wasze akcje z tesciowymi i mysle sobie ze smieszne sytuacje macie ale przynajmniej jest wesolo ;)

Missiiss kochana kciuki zeby zalozyli ten szew i zeby juz nie bylo powodow do zmartwien:tak:

Jugoslawa ja rowniez czekam na wiesci z wizyta :tak:
 
Dzieki dziewuchy za wsparcie :*

Julcia
Cos mnie rozlacza z facebooka:-\ drogie te twoje leki... sama nie wiem co bym zrobila.... hmm a mOze rzeczywiscie dac organizmowi odpoczac od chemii i sam zalapie?

Odnosnie tesciowych moj jaskko juz ma dosc babci :p wygania ja do domu i mowi" cicho badz. :p

Ehh to sie nacieszylam byciem sama w pokoju... leee
 
reklama
Miss kciuki za ciebie i malenstwo.
Julcia
Co do drogich lekow to gonadotropiny? Niestety one sa tak drogie ale jesli jest problem z pecherzykami to super dzialaja. Ktos pytal o pregnyl jak cos to piszcie bo bralam tez.

Ja niestety musze tez lezec jak najwiecej co przy 4 latce i firmie jest niezwykle trudne. Moj brzuszek caly czas sie napina . Generalnie jakikolwiek ruch powoduje stawianie sie macicy. Na szczescie szyjka poki co sie trzyma. Najgorsze ze nic nie mam przygotowane dla dzidzi
 
Do góry