reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
No też czytałam, zresztą u ciebie i tak poszła w górę nawet jakby ją skorygować. U mnie byłoby na minusie. Zobaczymy co jutro będzie. A ja dzisiaj siły odzyskałam :)
Miss leżakujesz?
 
Melka moze tak a moze nie... Nie wiem, wiem że mi go brakuje...

KasikZ no w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza, nie wiem czemu zawsze te zdjęcia sa jaśniejsze.
Ja słyszałam ze fałszować mogą torbiele, ale ja ich nie mam. A testy nie zawsze mi wychodzą, a wręcz bardzo rzadko, zobaczymy jutro. Juto juz nie robię testu, szkoda nerwów...

Miss jak sie czujesz? ;)

Zouza leniu**** ile wlezie ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Hej hej :-) dzieki dziewczyny dycham ;-) wczoraj plamilam i brzus bolal ale dzis juz lepiej. Mam nie isc do pracy ale kurka zostana mi jeszcze tylko 4 dni do konca umowy tzn 2, 4, 7, 9.11 po 12 h. Pozniej mam urlop do 17 rego a 15 konczy sie umowa. Nie chcialabym zeby mi umowe anulowali moze dam rade jak nie to trudno...

Blair
Ja widze cos tam. I pamietaj ze w pt beta moze byc mala jeszcze np jak u mnie 7 ;) bo to bylo dzien po zagniezdzeniu. Kciuki trzymam kochana mocno za ciebie&&&&&& :*

Melka, zouza
Wy tez juz testowanko niedlugo :-D &&&&&& mocne dziewczyny!

Ania
Witaj :-) i tez kciukam mocno &&& :)

Mnie juz ogarni szal przedswiateczny :Oo_O juz dzis obczajalam co moge zrobic, jakie ozdoby wlasntmi rekami :-D handmade mnie jara jak wiewiorke orzeszki :-) dzis moze podejde do lasu szyszek poszukac ;-)
A w ogole powiem wam ze mi sie we lbie przewraca w tej ciazy :p moj gin jest taki przystojnyy ze go znow kokietowalam w piatek i rzucalam grypsami a on sie tak fajnie smieje i usmiecha haha debil ze mnie wiem :p w poprzedniej ciazy tez mnie za fartuchami gonilo ;-) jak zboczuch jakis :p

Zouza
Zdrowiej!:-)

Watpliwosci
Jak tam? Nie wzielo cie calkiem? Jak tam cykl? Zimno tam u was? Bo u nas slonce pieknie swieci a ziab jak jasna cholera;-)

Anulcia
A u ciebue jak chandra jesienna? Zrobilas porzadnego reseta?? Mam nadzieje ze sloneczko u ciebie juz zaswiecilo :* tez mam czasem takie zmeczenie materialu. Tulam!

Aschle, hanasmietana
Hophop!

Jazza
A jak tam u ciebie moja szalona kobitko?:-)
 
Miss no zobaczymy jaka bedzie beta...
Haha dobra z Ciebie agentka ;p podrywa swojego ginekologa ;p

Zouza temp lekarka powiedziała zeby juz nie mierzyć ;)
Na dwoje babka wróżyła... Im bliżej jutra tym bardziej mi sie dłuży...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
To tak zawsze :tak:

A ja stan podgoraczkowy ogolnie
Wewnatrz ponad 37st
Czuje sie zle choc nie chorobowo. Nie wiem jak to wyjasnic .. Ból głowy wciaz mi dokucza i ogolna slabosc ..

Jutro sir przejde do lekarza profilaktycznie
 
Witam sie ....

Miss dzięki troche lepiej ... ale nadal cos mnie trzyma przygnebiajacego ... czy reset byl hmm nic konkretnego ...
W kinie byliśmy wczoraj na Miasto 44 ... powiem wam ze mi się podobało ... synu mi właśnie bransoletkę tworzy ... zaraz do tesciow jedziemy a potem do decathlona kupic mlodemu cieplejsza kurtke ....

Misss wiem jak to jest. .. mi wiele razy bladzioch wycgodzil ...a człowiek jak opentany patrzal w teb test i sie doszukuwal ... kończyło sie w moim przypadku @

.ale to nie znaczy ze u ciebie tak będzie ... wiesz ze mocno trzymam kciuki .. o której wyniki odbierasz?
Moj mezu hmm tez jakis dziwny
..chybaze to ja sie czepiam i doszukuje ... faceci sa prości ....

Kurcze mlody prawie codziennie dopytuje kiedy mu urodze brata już nawet na siostre się zgadza .... byle miec rodzeństwo ...
 
reklama
Zouza oj to zdrówka, teraz niestety jest taka pogoda ze nie trudno o przeziębienie...

Anula88 to z bladziochami to nie do mnie? ;) no mi w tym cyklu 7 testów zrobiłam i na wszystkich sa bladziochy, 3 rożne firmy.


Check&go jak wysechł
ImageUploadedByTapatalk1414332711.034550.jpg


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Załączniki

  • ImageUploadedByTapatalk1414332711.034550.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1414332711.034550.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 46
Do góry