reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Malus ja tez często chodze ale czego się nie robi żeby zwiększyć szansę :-)

Iwo niedlugo pójdę... jeszcze licze chwile na listonosza bo czasem mu sie zdarza byc chwilę po 15
 
Dziewczyny zadzwoniłam jeszcze do tego labolatorium. Pani powiedziała mi, ze licza skonczone tygodnie ciazy wiec mam patrzec na 4 tydz. Powiedziala mi ze beta jest troche mała ale w porządku. I zaczela sie pytac czy robilam jakies testy z apteki i wymyslilysmy ze skoro 31.03. robilam test o czulosci 25 i wyszedl bladzioch to pewnie bylo niecale 25 czyli 1.04 powinno byc ok 50 2.04 -100 a dzis ok 200 a ja mam 155
W sobote ide powtórzyc bete. Odwołałam wyjazd do rodzicow i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze

Ewelinka- leć po ten test napewno bedzie pozytywny. :tak:
 
Kraolina - mi bladzochy wychodziły nawet przy 825 a przy 5826 powiedzmy ze była prawie podobna do kontrolnej, może zależy od firmy, ale takie II ciemne równo to nie miałam

a bete możesz spokojnie zrobić nawet w poniedziałek lub wcale, ja robiłam po 6 dniach chyba - a sa kalkulatory gdzie można sprawdzić czy przyrost jest w normie
 
bada m. a Ty mialas samoistne? Ja mialam zabieg...i @ dostalam dosc szybko.Martwilo mnie to bo bylo czysto a potem krew ze skrzepami i lekarka stwierdzila ze to @ po zabiegu juz mnie nawiedzila:tak:
 
Dzień dobry w te piękne popołudnie.

ulenka - Duszniki, Stęszew i okolic.

Dziewczyny, plamienia brunatne ustały, został tylko przebarwiony śluz, temperatura skoczyła, cycki twarde aż się świecą od nabrzmienia, przepraszam za określenie ale tak jest. Jest nadzieja, że to było brudzenie związane z inplantacją
Nic sobie nie wmawiam ale po prostu znerwowałam się że już @ przylazła.
 
reklama
Do góry