reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kochana prosze niepanikuj;-)
Wlasnie mialam pytac czy moge cie wpisac na liste zafasolkowanych;-)
I tak samo kieruje pytanie do Korneli...;-)
A bez zgody sama niewpisuje
Bo niektore dziewczyny niechca byc tam dopuki lekarz nie potwierdzi...

Dziewczyny ktore niesa na liscie podajcie daty dopisze Was;-)
 
reklama
Wiecie co? Ogladnelam wlasnie kossakowski inicjacja jak on " rodzi":Oo_O padl przy skurczach 8/10. Polecam i szacun za to co zrobil. Kazdy facet przed porodem powinien to obejzec :-D moj obejzal kawalek i mial dosc... ;-)
 
Nie no spoko;-)
Wpisac cie? Tylko podaj jaki to miesiac bedzie porodu;-)

Miss jak tam u Was?
Powiedz mi jak nieczuje zeby pekal mi to oznacza ze niepeknie?
Ostatnio czulam bol ....

Miss daj linka;-) dzis zaczelam wlasnie ogladac i kurcze komp sie zawiesil...
Facet powinien troche poczuc te skurcze i jak my cierpimy;-)
 
lebara: jak synek?

mychunia: gratuluacje!!! Szybkiego powrotu do domku :)

ania: a mniej boli? Mnie coś chyba pęcherz też zaczyna boleć :/ Kupiłam sobie nawet na zaś tabletki z żurawiną :/

jula: jeszcze ja, jeszcze ja! :D Starająca się, przewidywany termin niechacianej @ 24.11 :)
 
Jugoslawa bolo dalej nie jest to bol taki ktorego bym nie zniosla
Maz tez mi dzis kupil sok z zurawiny i suszona zurawine do jedzenia a do tego te tabletki od lekarki

A sa jakies przesady na to Julia?
 
Aniu niewiem;-) niektore niechca zapeszac i czekaja do wizyty, niektore chca od razu;-) zalezy jakie ty masz podejscie...ja osobiscie bym sie wpisala...;-)
 
reklama
Do góry