reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Nieee choc mieszkamy pod jednym dachem ;-) duzo z mama rozmawialam o ciazy ze bym chciala ale jakos tak. Poki chyba nie bede u gina nie powiem. Chyba ze bedzie wypytywac czemu ciagle leze i leki biore . To wtedy powiem :-)

Hana
Ile masz dzieciaczkow?:-)
 
O :-) fajnie:-) moj Jasko mial sie urodxic na wigilie ale mu sie spieszylo i ur sie w listopadzie i tez konczy 4 latka. Synka to masz juz kawalera:-)
A co do cykli to pamietam w pierwszej ciazy sama mialam tak ze 62 dc mialam owu i w 72 dc dowiiedzialam sie ze jestem w ciazy :-)

Dobra ide cos ogarnac :-) do wieczorka :-)
 
Hanaśmietana każdy zajęty w sobote :) ja wlasnie z zakupow wrocilam :-) kupilam sobie butki, torebke i sweterek i jestem szczesliwa:-D
 
reklama
Do góry