reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Missiiss kochana poczekaj jeszcze moment...ja tez chwile przed okresem fakt faktem bez sensu bo raz zmierzylam i byla 36.8 wiec pomyslalam ze doopa a jednak.Glowa do gory i czeksmy :tak:
 
Anula czuje sie dobrze tyle ze mam jak najwiecej lezec bo co dluzej pochodze to brzuch boli co wywoluje u mnie paniczny lek.Lekarka powiedziala ze spacer nie wiecej niz 30 minut i to jeszcze taki na luziku
 
przepraszam, że trochę nie na temat ale mam do sprzedania, nowe opakowanie Castagnusa. Wiem, że pomógł wielu dziewczynom zajść w ciążę więc może pomoże również którejś z Was. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana proszę o priv.

ps. sama byłam staraczką (staraliśmy się 14 miesięcy) i wiem ile to kosztuje nerwów i stresu dlatego trzymam za Was wszystkie kciuki, nie traćcie nadziei, każdej z nas się uda, to tylko kwestia czasu!

pps. missiiss, hej! pamiętasz mnie jeszcze? co u Ciebie słychać?
 
Oj kochana zeby to takie latwe bylo...staram sie ;) ale w domu porobic trzeba jeszcze teraz zmiana mieszkania za chwile...
 
reklama
Mississ a moze tempka spadla bo implementacja ? mi wtedy spadla i potem znow podskoczyla - pamietam ze jak juz wiedzialam o ciazy to tez pisalam tu do dziewczyn czy wszystko ok bo tez lekko spadla ... nie mierz najlepiej - ja nie mierze bo nie bede sie stresowac:) - a jak cos to poczekaj pare dni i ponow test ale z rana (mi popoludniu wychodzily jasniejsze niz rano) i jak cos idz na bete:) ja nie panikowalam z testami bo zaraz po pierwszym bladziochu poszlam na bete:)

Wiec poczekaj pare dni albo beta:)
 
Do góry