reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam,oddam,kupię

reklama
Witam mam do sprzedania ubranka po synku- wszystkie markowe i w super stanie, bo sprzedaję tylko te ubranka, których nie zdążył ponosić (przegapione) czy też miał na sobie kilka razy. Do tych przez niego noszonych mam sentyment i jakoś jeszcze nie mogę się z nimi rozstać;)


Opis zdjęć 2 pary spodni:

granatowe bojówki Bambini- 62 cm 7zł

Jeansy next- 3-6 m-cy 7zł


Body w gwiazdki f&f 3-6 m-cy (r.68) Synek miał je na sobie 1 raz 6zł

Body na ramkach 5.10.15- r. 74 (moim zdaniem mniejsze- 68) 4zł


Bluzeczka Marks&spencer, r. 62 ( moim zdaniem raczej 68) 5zł


Cudna koszula, r. 68- synek miał ją na sobie dokładnie 1 raz – w tą niedzielę i okazało się, że jest za mała… 10 zł


Ciepły pajacyk – r. 74 ( w rzeczywistości jest to małe 74- dlatego przez nas przegapiony) 9 zł


Świetna czapa, synek miał na sobie w wieku 5 m-cy , tylko 1 raz ( chrzest). Mogę sprzedać też kombinezon- baranka ze zdjęcia- synek miał go na sobie 4 razy ( kupiony specjalnie na chrzest). Rozmiar 70 (nietypowy, bo ubranko zagraniczne)- cena do uzgodnienia

bluza TU 3-6 m-cy 15 zł

Tania wysyłka. Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy! Zapraszam
biggrin.gif
 
Witam Was przepraszam ,że tak między postami ale nie wiedziałam gdzie z tym mogę się wkleić więc wklejam tu.Być może któraś z Was będzie zainteresowana:)

Do sprzedania mam wózek wielofunkcyjny Quinny speedi z akcesoriami w dobrym stanie.Aukcja kończy się za dwa dni w piątek 13-tego :)

Wielofunkcyjny wózek QUINNY+maxi cosi cabrio (2041507556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do sprzedania huśtawka Mamas & Papas jak nowa

Mamas&Papas,star lite swing-Huśtawka/Leżaczek (2041500920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do sprzedania karuzelka nad łóżeczko jak nowa

Karuzela do nakręcania INFANTINO - MOTYLEK (2041503523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Polecam i w razie pytań zapraszam na priv.(mama czerwiec 2011:)
 
Dziewczyny WIOLKA1509 nie ma dostępu do internetu i prosiła mnie zebym przekazał wam , jezeli ktoraś z was chciałaby coś zakupi to prosze kontaktować sie z nasza Wiolką telefonicznie nr znajdziecie na wątku zamkniętym ;)
 
reklama
Do góry