reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnianie się, test, oczekiwania ...

Zwierciadło_Joanny

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Luty 2024
Postów
15
Hej wszystkim 🌸,
Przypominając moją historię to ponad rok staramy się z narzeczonym o dziecko. Do tej pory nam się jednak nie udało...
Narzeczony jest po badaniu nasienia (wg lekarzy wszystko ok), a ja ostatnio będąc u ginekologa dostałam informację, że pęcherzyk graffa ma 18 mm, dostaliśmy 🟢 światło i działaliśmy.

Aktualnie trzeci dzień spóźnia mi się okres, jestem od wczoraj bardzo osłabiona, czuję się śpiąca, szybko się męczę. Test dziś wykonany negatywny. Czy powinnam się niepokoić? Czy powinnam zbadać betę HCG czy czekać?

Szczerze mówiąc to powoli już trochę wariuję i myślę co ze mną nie tak... Może ktoś ma jakieś rady, pomysły, sposoby, przyjmę wszystko 🩷
 
reklama
Ja bym zrobiła betę jeśli masz możliwośc. Nie ma nic złego w testowaniu. Mój mąż się trochę ze mnie śmiał, że non stop robiłam testy, że przesadzam. Ale ci, którzy tego nie przechodzą to nie zrozumieją :) zrób test dla spokoju ducha, ale ja bym Ci jedynie poleciła poczekać do poniedziałku. Bo na moim przykładzie: okres spóźniał się tydzień, wszystkie negatywne testy. W piątek beta negatywna, w pon test sikany z rana cień cienia i beta 41. Poczekaj jeszcze chwilkę (jeśli wytrzymasz) i rób. Jeśli nie, zrób sobie jutro i najwyżej powtórzysz :)
 
Ja bym zrobiła betę jeśli masz możliwośc. Nie ma nic złego w testowaniu. Mój mąż się trochę ze mnie śmiał, że non stop robiłam testy, że przesadzam. Ale ci, którzy tego nie przechodzą to nie zrozumieją :) zrób test dla spokoju ducha, ale ja bym Ci jedynie poleciła poczekać do poniedziałku. Bo na moim przykładzie: okres spóźniał się tydzień, wszystkie negatywne testy. W piątek beta negatywna, w pon test sikany z rana cień cienia i beta 41. Poczekaj jeszcze chwilkę (jeśli wytrzymasz) i rób. Jeśli nie, zrób sobie jutro i najwyżej powtórzysz :)
aha, i wszystko z tobą w porządku! Po prostu ci zależy. Na prawdę nie ma w tym nic złego!
 
Ja bym zrobiła betę jeśli masz możliwośc. Nie ma nic złego w testowaniu. Mój mąż się trochę ze mnie śmiał, że non stop robiłam testy, że przesadzam. Ale ci, którzy tego nie przechodzą to nie zrozumieją :) zrób test dla spokoju ducha, ale ja bym Ci jedynie poleciła poczekać do poniedziałku. Bo na moim przykładzie: okres spóźniał się tydzień, wszystkie negatywne testy. W piątek beta negatywna, w pon test sikany z rana cień cienia i beta 41. Poczekaj jeszcze chwilkę (jeśli wytrzymasz) i rób. Jeśli nie, zrób sobie jutro i najwyżej powtórzysz :)
Właśnie nie chcę też popadać w paranoję, ale weź i weź 😉 no właśnie zrobiłam po trzech dniach i już myślę, że w sumie nic z tego pewnie nie będzie, ale Twój przykład jeszcze daje nadzieję....
 
Skoro staracie się ponad rok o dziecko to powinnaś już mieć zrobioną drożność jajowodów i chodzić na monitoringi zeby sprawdzić czy pęcherzyk pęka.
Kiedy byłaś u ginekologa kiedy był ten pęcherzyk?
 
reklama
Jeżeli 26 lipca byłaś u lekarza i był pęcherzyk to nie ma szans żeby @ przyszła w terminie ponieważ owulacja była później . Ja powinnam dostac @ 14.08 z tym że byłam u lekarza 6.08 i dopiero co byłam po owulacji , więc wiem że napewno nie dostanę @ skoro owulacja się mocno przesunęła , mam brac duphaston przez 14 dni po tym zrobić test . Wiem że napewno trudno ci jest wytrzymać ,ale niestety musimy uzbroić się w cierpliwość, sama najchętniej już bym testowała ale wiem że to za wcześnie i muszę poczekać . Trzymam kciuki żeby jednak nie przyszła @ 🥰
 
Do góry