reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spożniająca sie miesiaczka ,niska beta hcg

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2022
Postów
1
Hej. Czy ujemną beta hcg zawsze oznacza brak ciazy ? Ostatnia miesiączka 29.03 trwała 5 dni. W dni przed owulacją i w dzień owulacji i po był stosunek - staramy się o 2 dziecko. Owulacja wg aplikacji mój kalendarzyk 13.04. Cyk 28-29 dni. Planowana miesiączka 27.04 do tej pory brak. W dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam test- negatywny. Wczoraj zrobiłam betę i wyniosła ona 2.30 wg norm laboratorium ciazy brak. Zamiast miesiączki mam sluz gesty biały lub kremowy i lekkie bóle podbrzusza. Powiedzcie czy za parę dni powtórzyć betę czy może jeszcze wzrosnąć czy raczej nie mieć nadzieji? Do tej pory odkąd dostałam okres po 1 porodzie miesiączka była regularna nigdy się nie spóźniała.
 
reklama
A i po prostu Twoja owulacja nie była 13.04 gdyby była już najpóźniej 27.04 test byłby pozytywny gdybyś była w ciąży, a jeśli nie to najpóźniej jutro musiałabyś dostać okres
 
Hej, mam bete 2,5 test robiony i ledwo zauważalna druga kreska czy to może być ciąża ?
Wynik to równe 2,5 czy jest tam jakiś znaczek obok? Niemożliwe aby przy takim wyniku test wyszedł pozytywny. Chyba,że betę robiłaś np dzień po teście i jest już spadkowa.
 
reklama
Do góry