reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

reklama
dziewczynki no ale trza sie zebrac w garść i cos ustalic bo w końcu dojdzie do tego ze nici wyjda ze zlotu:-(

tyle dziewczyn sie zapowiadało na zlot a teraz cisza...oj nie ładnie
ja tylko przypomne kto chciał przyjechać i prosze odezwijcie sie kobitki bo czas cos postanowić

Karoo
Dominique
Sandra
Leyna
Ollesia
Ewa
Aga
Pati
Redaktorka
Falbala
AgaMonika
Asmodis
Bedyta
Silunia
Jaaga
Majka01
Kasia@28
 
bedyta ale to jest lista dziewczyn zdeklarowanych jakiś czas temu, wiem że np. Pati czy kasia@28 juz sie nie udzielaja ale reszta dziewczyn co do dokładnego terminu milczy...

zdeklarowana w ostatnim czasie była tylko Ewa, Majka, Ty, Sandra no i ja:-p
 
kobitki zdeklarowane na termin 18-20 lipiec

Karoo
Dominique
Sandra :tak:
Leyna
Ollesia
Ewa:tak:
Aga:tak:
Redaktorka (juz długo jej nie było na bb)
Falbala
AgaMonika ??da odp. w ostatniej chwili
Asmodis
Bedyta:tak:
Silunia:no:szkoda
Jaaga
Majka01:tak:


kasia@28 i Pati wykreśliłam bo i tak sie nie udzielaja

no kochane do roboty bo maj sie zbliża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
buu ale wam fajnie.. :( tez bym chciala !

niestety szykuje sie na to ze w PL bedziemy dopiero zima.. ale moze akurat wtedy by sie udalo spotkac z ktoras z was jakbym byla wokolicy czy cus..

a na zlocik moze w przyszlym roku bym sie zalapala?:)
 
reklama
Laseczki, ja sie poki co wypisuje - ze stanu dzisiejszego wiem, ze nie bedzie nas stac. Jesli cos sie zmieni to wtedy pomyslimy i najwyzej poprosimy o pomoc w znalezieniu jakiegos lokum Sandre, ale na ta chwile deklaruje sie, ze nie damy rady :-(
 
Do góry