reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania poznańskich mamuś

reklama
Byłam :) było bardzo sympatycznie (oprócz niewygodnych krzeseł), w zasadzie dla mnie najciekawszy był gość p, Paweł Zawitkowski bardzo fajnie pokazywał że tak powiem "obsługę" dziecka i to na żywo :) było co nie co o noszeniu w chustach i o krwi pępowinowej. Nawet wygrałam kurs w internetowej szkole rodzenia :) co prawda dla mnie już ciut za późno ale podarowałam go kumpeli, która jest w 15tc. więc generalnie super :) Lilianna wyślij swoje zgłoszenie na maj tu podaje linka całej akcji Mama rozmawia | Na bieżąco warto się przejść :D
 
Pozostały już tylko ostatnie wolne miejsca na czerwcowe spotkanie "Mama rozmawia"
Spotkanie jest bezpłatne dla uczestniczek a gościem specjalnym będzie Paweł Zawitkowski, nazywany zaklinaczem dzieci. Wystarczy wysłać maila na adres agnieszka@mamarozmawia.pl aby otrzymać zaproszenie. Decyduje kolejność zgłoszeń. na wszystkie mamy czeka wiele atrakcji i prezentów. Szczegóły na Mama rozmawia | Strona startowa
 
Dla mieszkanek Poznania i okolic organizowane są spotkania "Mama rozmawia" Uczestniczkami mogą być tylko przyszłe mamy, a udział jest BEZPŁATNY. Ostatnie przed wakacjami spotkanie odbędzie sie 29 czerwca, które poprowadzi Ania Maruszeczko a gościem specjalnym będzie Paweł Zawitkowski.
Pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Rejestracja na adres agnieszka@mamarozmawia.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegóły na stronie spotkań www.mamarozmawia.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń!
 
Witajcie,
niestety księgarenka nie była zainteresowana współpraca ale znalazłam inne miejsce.

www.sztukapuka.pl

ze względu na profil miejsca i ich stałe grupy warsztaty odbyłyby się w tygodniu w godzinach przedpołudniowych.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Podobne tematy

Do góry