reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpiworek do spania - problem

witaj w klubie,
moja tez biega w piżamce, a skarpet pozbywa się nawet przez sen.
Jak była młodsza udawało się wbić ją w pajacyka z nóżkami, ale ostatnio jak go ubrałam odbyła się 15minutowa walka by go jakoś zdjąć i odsłonić stópki.
 
reklama
a my nigdy żadnego śpiworka nie mieliśmy, przez krótki czas po urodzeniu Przemko spał w rożku (nie wiem jakiej firmy;-)) a później już (i do tej pory) po kołderką:tak:
a skarpetek na szczęście nie ściąga,nawet lubi sma je ubierać:tak:
 
czesc wam!
kilka dni temu przerobilismy lozeczko dzieciece na lozko, coreczce bardzo sie spodobalo, ale jest jeden problem
do tej pory spala w spiworku bo sie rozkopywala , teraz dalam jej koldre zeby mogla bez problemu rano przyjsc do nas do sypialni, Ale co chwile sie rozkopuje i spi bez koldry. i marznie.
szukalam na internecie spiworkow z dziurami na nogi ,ale nie znalazlam :)
myslalam o tym zeby obciac dol spiworka zeby mogla isc w nim bez problemu

czy ktoras z was miala taki problem i jakos madrze go rozwiazala :) zeby dziecko nie marzlo i moglo bez problemu sie poruszac

dzieki, pzdr

U mnie w domu jest w zimę chłodno ( dom dośc stary ogrzewanie gazowe więc nie chodzi na maxa bo bym zbankrutowała ) zimą ubieram synka w rajstopki , body i na to dopiero piżama :) spi pod kołdrą ale dość cieńką , nawet jak się rozkopie to jest mu ciepło
 
czesc wam!
kilka dni temu przerobilismy lozeczko dzieciece na lozko, coreczce bardzo sie spodobalo, ale jest jeden problem
do tej pory spala w spiworku bo sie rozkopywala , teraz dalam jej koldre zeby mogla bez problemu rano przyjsc do nas do sypialni, Ale co chwile sie rozkopuje i spi bez koldry. i marznie.
szukalam na internecie spiworkow z dziurami na nogi ,ale nie znalazlam :)
myslalam o tym zeby obciac dol spiworka zeby mogla isc w nim bez problemu

czy ktoras z was miala taki problem i jakos madrze go rozwiazala :) zeby dziecko nie marzlo i moglo bez problemu sie poruszac

dzieki, pzdr
u nas jest lekka fajjna kołderka i malutka przesypia pod nią całą noc. Polecam mamy od kinderhop
 
Ciepła piżamka :-) to najlepsze rozwiązanie, wiem, bo moje nigdy nie chciało spać w spiworku ze względu na dziką ruchliwość, a jak zaczęła chodzić to już zapomnij o blokowaniu ruchów.
Teraz śpi w piżamce, ale bez nóżek - nienawidzi skarpetek i takich śpiochów z nóżkami. Zdziera je z nóg.
Byle plecki były zakryte - czyli długa bluzka zakrywająca plecki i jest git.
u nas jest lekka fajjna kołderka i malutka przesypia pod nią całą noc. Polecam mamy od kinderhop
 
Córka uwielbiała kiedy okrywało się ją kocem lub kołdrą. Syn niestety nie. Jeśli zakryje ja naszą kołdrą, która jest cięższa to ciężko mu sie rozkopać z niej. Ale jesli narzuce koc na niego to odrazu nogi idą w ruch, skopuje. Dlatego używam cieplego pajaca z stopkami do spania aby nie zmarzł w nocy. Jak zaśnie mocniej to i tak czyms nakrywam, ale i tak jest to skopane. Od małego nie lubił rożkow, ani otulaczy.
 
reklama
Mój synek też się bardzo rozkopuje w nocy - ciepła, welurowa piżamka zdaje egzamin :)
 
Do góry