reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spis forumowych dzieciaczków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kajetan Paweł, 09,09,1997 godzina 7,55 Opole. 3640 g, 57cm

Jeremi Paweł 05,03,2005 godzina 8,20 Opole, 3970 g, 57 cm.

Mama: Ewcik100
 
Wiktoria, Maria Kietlińska, ur. 17 maja 2005, godz. 10.15, waga 2850g 54cm Gdańsk- Szpital na Zaspie, córka Isski
 
Dziewczyny, bardzo proszę, ułatwcie mi pracę i sprawdzajcie, czy umieściłyście wszystkie informacje przed wysłaniem wiadomości

Liriel pisze:
Stwórzmy więc spis naszych pociech. W postach proszę o podawanie następujących informacji:
1. Daty urodzenia (proszę podać też godzinę)
2. Imienia (nazwisko wedle własnego wyboru- niektórzy wolą wszak pozostać przynajmniej częściowo anonimowi  ;D)
3. Wzrostu i wagi
4. Miejsca urodzenia (chodzi mi głównie o miasto, ale możecie też podawać szpitale).
Spis postaram się uzupełniać najczęściej jak będę mogła  ;D

Gdyby pojawiły się w spisie jakieś chochliki, to krzyczcie ;)
 
Liriel mam pytanie - całkiem nie na temat: czy znasz taką osobę jak Pelagia Tobolska ur. 04-02-1877 (nie wiem gdzie), zm. 05-09-1916 w Chicago (Illinois ; USA) z matki Liliany Hermanowicz i ojca Franciszka Tobolskiego? Może cokolwiek o niej słyszałaś?
Zapomniała dodać- jej pierwszym mężem był Kazimierz Pierzyński, drugim Benedykt Bonkowski (mój pradziad).
 
reklama
Niestety nic mi o tym nie wiadomo...męża zapytam, w końcu jego nazwisko...Wiesz...Tobolskich jak mrówków...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry