reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spis dzieciaczków z Irlandii!!!

Hej dziewczyny, moja Okruszka urodziła się 13.02.2007 roku w Gdańsku przy wtórze niesłychanych wrzasków mamy. Ale warto było :tak:, bo teraz jest z nami Oliwka.

Od 13stu dni mieszkamy w Dublin 15.
serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy chętne mamy do bliższego poznania
 
reklama
monikaj76 a gdzie dokładnie mieszkacie w D15:confused:?
Akurat jestem też z 15. i mieszkam na Clonsilla, a dokładnie na Charnwood;-)
I mam w zbliżonym wieku do Twojej Oliwki synka Victorka;-)
Chętnie nawiąże kontakt:tak::-p
 
wiiiii!!! ;-) jesteśmy sąsiadkami WolfiA
i to takimi że możemy rzucać do siebie beretem ;-), bo ja mieszkam obok spara na Weavers Row
Cieszę się bardzo i zapraszam do siebie na uchlanie się kawą albo inną herbatą
obowiązkowo z kawalerem Victorkiem!
 
czec Igorek Urodzony w Belfascie w Irlandi i obecnie mieszkamy w belfacie
jestem nie dawno na forum i jeszcze nie moge wyslac zdjecia moze mi ktos pomoze dziekuje z gory
 
Moja córeczka Amelka urodziła się 02.04.2005r w Poznaniu- no ma już 2,5roku...,
nasza druga dzidzia poczęta już na zielonej Wyspie- teraz mieszkamy w Dublin 5- Artane! No i dobrze nam tu...:-):-D:-)
 
Mój Dawid urodził się 12 września w Dublinie:) I pierwszy raz pojedzie do Polski za 3 tygodnie:)
Mieszkamy w Dublinie przy Stillorgan Road, może znajdzie się jakaś sąsiadka??
 
A moje sloneczko urodzilo sie 10 stycznia tego roku w dublinie. Mieszkamy w Kilnamanagh (d24) wiec jezeli sa jakies dzieciate sasiadki w okolicy to moze na jakis wspolny spacer sie wybierzemy...
 
reklama
To i ja się dopiszę. Dawid urodzony 22.06.2004 w Toruniu. Obecnie mieszkamy w Tuam Co. Galway
 
Do góry