reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPACERÓWKA - pilne!!!!

No ja dosyć często kupuję na allegro, ale tylko wtedy, jak sprawdzę wcześniej w "normalnym" sklepie. A właśnie tej spacerówki nie widziałam też nigdzie. Także szukam dalej
 
reklama
Ja gorąco polecam nasz....Coneco Solar...boski nie mam do niego zadnych zastrzeżeń....

https://ssl.allegro.pl/item178954914_wozek_spacerowy_solar_coneco_wysylka_gratis_.html

44si2a0.jpg


2pot9ad.jpg


2ccr0xk.jpg



My mamy niebieski.....maLEJ JEST WYGODNIE BARDZO, siedzenie i oparcie jest miekkie i co najwazniejsze da sie zciagnac z niego obicie do prania, a to baaaaardzo wazne!!!
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
Dziewczyny chcialam sie pochwalic, ze dokanaliśmy fantastycznego zakupu!!!:-D Ale wlasnie sie zorientowałam ze nie bede oryginalna....bo kupiliśmy Ignacemu wózek typu parasolka....taki sam jak ma Michaśka:-D Czyli CONECO SOLAR:-D Ale zupełnie przez przypadek!!:tak: Tzn nasz jest w kolorze srebnym, ale tak jak pisała Martka jest rzeczywiscie superowski!! Dziecku jest w nim na pewno bardzo wygodnie, fajnie sie składa...wogole ładniutki jest!
A kupilismy go bo ignacy dostal dzisiaj kaske od babci-tesciowej mojej i ta powiedziala ze to w tajemnicy przed jej mezem i zebysmy cos ignasiowi konkrtnego kupili..wiec skoro jedziemy na mazury..z naszym wielgachnym domowym wozkiem bysmy sie nie zapakowali, a ten jest super..!!
Wiec nas cale szczescie wozeczek nie kosztowal tak duzo...
Bo ogladalismy tez takie spacerowki po 150-300 zl...ale w takich dziecku jest chyba srednio wygodnie...a chicco albo peg perego...to maja ceny okolo 1000! Za to ten model coneco jest bardzo podobny to tych strasznie drogich wozków, ale za to prawie polowe tańszy!
Nasz jest taki

NOWY WÓZEK CONECO SOLAR - wysyłka GRATIS W-wa (185036297) - Aukcje internetowe Allegro

Wiec jak ktoras z was sie jeszcze zastanawia nad spacerówką, to ten jest naprawde bardzo fajny, co Martka również potwierdza:-D
 
Justyna...gratuluje udanego miom zdaniem zakupu..nie widziałam jeszcze wózka, który by mi sie bardziej spodobał od tego...chodzi tu o funkcjonalnosc prtzedewszystkim

wiesz że w tym wózku mozna bude zdjac?..heheh ja sie skapnełam kilka dni temy, a ama wózeczek ten od jesieni:zawstydzona/y:....


anakonda
a jaki wy w końcu macie? kupiłas cos czy jeszcze sie zastanawiasz?
 
Nadal nic nie kupiłam. Ta twoja jest dla mnie ostatnimi czasy za droga i muszę szukać czegoś tańszego. Teraz mam na oku BABY DREAMS SMART+, licytuję używaną ale jeszcze tydzień do końca aukcji:-(
 
reklama
reklama
Do góry